Współpracuj z nami

Domek HSH malinowy

Kod produktu: LEDO 1095
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
190.00 szt
200.00 szt
Informacje

Zwierzęta domowe bardzo często chcą same wybrać miejsce do spania, są niezależne i nie lubią gdy ktoś narzuca im swoją wolę. Z autopsji wiemy, że małe psy bardzo nie lubią gdy kładzie się je do legowiska i nie mogą być samodzielne. Doszliśmy więc do wniosku, że na siłe zmuszanie ich do czegokolwiek nie ma sensu, dlatego wymyśliliśmy inny sposób jak zachęcić małe psy do spania w legowisku. Nasi projektanci stworzyli nową serię legowisk -  domków, które nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim wygodą zachęcają do korzystania z siebie. Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto zaznaczyć, że w naszej ofercie znajduje się również kilka innych wariantów przedstawionej budki, tak aby każdy z naszych klientów znalazł coś odpowiedniego dla siebie i dla swojego pupila. 

Nasz domek dla psa uszyty został w całości z bardzo wytrzymałej oraz odpornej na zniekształcenie pianki poliuretanowej o grubości 2,5 cm. Zaletą tego materiału jest to, że posiada on funkcję MEMORY, znaczy to tyle, że nawet po długim czasie nieprawidłowego użytkowania stelaż powraca do pierwotnego kształtu. Kolejną zaletą jest fakt, iż doskonale tłumi on hałas i zgiełk z poza legowiska. Dodatkowo wierzchnia strona posłania obłożona została bardzo eleganckim i niezwykle miłym w dotyku futerkiem koloru malinowego. Omawiana tkanina jest bardzo miła w dotyku, a przy tym odporna na wszelkiego rodzaju uszkodzenia związane z użytkowaniem przez psa. Domek dla psa wyposażony został również z bardzo grubą i miękką poduszeczkę którą w razie zabrudzenia można wyjąć i wyprać w pralce. Całe posłanie również nadaje się do prania, jednak podczas tej czynności powinniśmy uważać aby temperatura prania nie przekraczała 45 stopni Celsjusza gdyż eleganckie futro może ulec zmechaceniu. 

Nad wejściem do domku został wyhaftowany bardzo ładny ornamentowy napis w czarnym kolorze który dodaje całości stylizacji interesującego wyglądu.

Zalety domku: 
  • posiada bardzo ładny haft
  • ma wyciąganą poduszkę
  • można prać go w pralce
  • miękkie i wygodne

Wymiary domku :

  • 38 x 40 x 40
  • 45 x 50 x 50
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

 

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska