Współpracuj z nami

Obroża dla psa biała z cyrkoniami

Kod produktu: AKSM 0874
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
44.00 szt
44.00 szt
44.00 szt
Informacje

Jak zaznaczają najlepsi projektanci akcesoriów dla psów spod znaku York Design nadchodzący sezon upływał będzie pod znakiem ultrakoloru,  jednak nie do końca, bowiem biało-czarne dodatki nadal są wszechobecne i zachwycają swoim wyglądem każdego z nas. Kolejny raz zatem potwierdza się stereotyp że dla klasyki zawsze jest i będzie miejsce. Podążając za tym nieśmiertelnym trendem chcielibyśmy w dniu dzisiejszym zaprezentować Państwu wspaniałą obrożę dla psa która została uszyta w całości z bardzo miękkiej cielęcej skóry. Jej zewnętrzną stronę przyozdobiono paskiem w białym kolorze, natomiast od wewnętrznej strony jako podszycia użyto również bardzo miękkiej i wygodnej skóry w czarnym kolorze. Całość obroży przeszyta została grubą nicią w białym kolorze. Wszystkie zapięcia oraz klamerki wykonane zostały z chromoniklu.
Znacznym wyróżnikiem obroży są wspaniałe cyrkonie w naturalnym kolorze które osadzone zostały również w chromoniklowej oprawie. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości półproduktów oraz perfekcyjnym przeszyciom obroży maja Państwo gwarancję, że prezentowany przez nas produkt z pewnością posłuży pupilowi przez bardzo długi czas.

  • długość 30 cm, szerokość 1 cm – obroża w tym rozmiarze idealnie nadaje się dla ratlerka, yorka oraz chihuahua
  • długość 35 cm, szerokość 1,5 cm - obroża w tym rozmiarze idealnie nadaje się dla yorka oraz maltańczyka
  • długość 40 cm, szerokość 1,5 cm - obroża w tym rozmiarze idealnie nadaje się dla westa, buldożka francuskiego oraz chińskiego grzywacza

W naszym sklepie mogą Państwo również kupić piękna, białą smycz z z cyrkoniami która będzie stanowić idealny komplet. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska