Współpracuj z nami

Jasnobrązowy kombinezon zimowy dla psa

Kod produktu: UBKO 1466
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
Informacje
Dobrze uszyte ubranko dla psa to produkt, na którym żaden właściciel czworonoga nie powinien oszczędzać. Zwróćmy uwagę na fakt, iż kiedy decydujemy się na zakup kurtki zimowej czy płaszcza, to na pierwszym miejscu stawiamy przede wszystkim swój komfort i wygodę, a następnie jakość wykonania. Kiedy w grę wchodzi długowieczność produktu, wówczas nie decydujemy się na “przyoszczędzenie”, ponieważ każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że jakość wykonania ma przełożenie na nasz komfort. Podobnie powinniśmy zachowywać, jeśli w grę wchodzi doskonała ochrona i izolacja od zimna i mrozu naszego psiaka. Musimy pamiętać o tym, że niektóre psiaki posiadają bardzo krótką fryzurę, przez co nie posiadają one naturalnej warstwy izolującej od nieprzyjemnych warunków atmosferycznych. Właściciele muszą więc zadbać o to, by psiaki były dobrze chronione od zimna, a przez co zachęcane do częstszego przebywania na świeżym powietrzu. Zima i jesień to czas, kiedy nasze psiaki potrzebują szczególnej dawki ruchu na zewnątrz, dlatego tak ważnym jest by nie doprowadzić do zbyt dużego wychłodzenia organizmu zwierzęcia.  

Kombinezon zimowy w kolorze cappuccino  

Wierzchnia część naszego kombinezonu powstała dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości futerka minky w kolorze jasnobrązowym (cappuccino). Tkanina ta charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek, które nie tylko pozytywnie wpływają na wygląd całej stylizacji, ale przede wszystkim dzięki takiej strukturze produkt jest bardzo miły w dotyku. Od spodu nasz kombinezon podszyty został beżowym, gładkim polarem, który w połączeniu z futerkiem minky będzie doskonale izolować psa od mrozu i opadów atmosferycznych. Kubraczek wykończony został brązowymi ściągaczami, które sprawią, że ubranko pozostanie na swoim miejscu. Nasz kombinezon posiada ponadto niewielki kapturek, który w razie dużego mrozu można założyć psu na głowę i chronić go od wiatru. Całość zapinana jest na brzuszku na napy, dzięki czemu sierść psa nie zaklinuje się podczas zakładania.   

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon zimowy prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety kombinezonu dla psa:

  • stylowy, elegancki i komfortowy
  • wykonany z najwyższej jakości futerka minky
  • posiada ciepły kapturek
  • zapinany na brzuszku na napy 
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych pupila 
  • nadaje się do prania w pralce
  • nie krępuje ruchów czworonoga i nie ogranicza jego swobody poruszania się
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska