Współpracuj z nami

Budka dla kota jasny popiel

Kod produktu: LEBU 1306
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
145.00 szt
Informacje

Nasi wąsaci towarzysze często zachowują się jakby byłi z innej planety, dlatego skłoniło nas to do analizy najważniejszych potrzeb oraz zachowań mruczków. Doszliśmy do wniosku, że koty to dość charakterystyczne zwierzęta, bywają nieco wycofane, nietypowe lub mogłyby się nawet wydawać odosobnione. Jednakże zachowania te mają swoje odbicie w kociej naturze, gdyż nade wszystko cenią one sobie spokój i bezpieczeństwo. Podczas polowań lub zwykłych codziennych harców koty zużywają całą nagromadzoną energię, ponieważ wykorzystują każdy zmysł to maksimum. To właśnie ta zdolność stworzyła z nich tak doskonałych myśliwych. Pomimo to, ten moment doskonałego skupienia trwa określony czas, a potem naturalnie przychodzi czas na drzemkę. Warto dlatego zadbać o to, aby w swoim legowisku kociak czuł się niezagrożony, a jeżeli chodzi o kwestię bezpieczeństwa o znamy się na tym jak nikt inny dlatego z dumą prezentujemy Państwu nową serię budek dla kotów.

Budka dla kota jasny popiel

Powyższe zdjęcia ukazują nasz innowacyjny produkt pochodzący z najnowszej kolekcji kocich legowisk stworzonych specjalnie na prośbę naszych klientów, którzy chcieli, aby w naszej ofercie pojawiło się ekskluzywne akcesorium dla tej grupy odbiorców. Stelaż stworzony został z grubej na 3 cm pianki poliuretanowej, która dzięki swojej niesamowitej funkcji memory potrafi wracać do bazowego kształtu, nie ważne jak długo była nieprawidłowo użytkowana. Cecha ta przydaje się podczas transportowania posłania, ponieważ nawet przygniecione walizkami, po skończonej podróży jest od razu gotowe do użycia. Obicie wykonane zostało z miękkiego materiału minky w kolorze jasnopopielatym. Futerko to jest odporne na wszelkiego rodzaju zadrapania i pogryzienia, co jest ważnym atrybutem kociego posłania. Wnętrze obszyte zostało miękką, fioletową bawełną, co sprawia, że całość wygląda ciekawie i nowatorsko. Dokładnie tym samym materiałem wykończona została wyciągana poduszka, która bezpośrednio przekłada się na wysoki komfort snu kota. Wewnątrz poduszki znajduje się masa silikonowych kulek, które sprawią, że łóżko zachowuje miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach. Dbając o walory estetyczne, wejście do legowiska zostało ozdobione w wizerunek przedstawiający kota wykonane z długiego fioletowego futerka.

Wybierając nasz produkt warto zastosować się do kilku zaleceń, które ułatwią utrzymanie legowiska w czystości. Temperatura prania nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza, jest to ważne, aby ustawić temperaturę na zalecaną, ponieważ pozwoli to zachować legowisku miękkość i sprężystość. Kolejną przydatną informacją jest to, że poduszkę i stelaż można prać osobno. Jest to udogodnienie znacznie poprawiające czas odświeżania legowiska. Wirowanie ustawić maksymalnie na 800 obrotów, a następnie odstawić do swobodnego wyschnięcia.

Zalety budki dla kota: 

  • Zapewnia kotu spokojny i bezpieczny sen
  • chroni przed zimnem czy przeciągami
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • tłumi hałas
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • możliwość prania w pralce

 Wymiary zewnętrzne budki dla kota: 

  • Szerokość (cm): 39
  • Długość (cm): 44
  • Wysokość (cm): 39

 Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska