Współpracuj z nami

Czarne legowisko z eko-skóry dla buldoga angielskiego

Kod produktu: LEOK 1300
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
115.00 szt
125.00 szt
Informacje

Buldog angielski kojarzyć się może wielu osobom z agresywnością i ogromną siłą, którą będzie chciał wykorzystać w sytuacji, kiedy zobaczy obcego - nic bardziej mylnego! Może i jego przodkowie byli nieco bardziej agresywni, ale to dlatego, iż pomagały przy polowaniach i ich zadaniem była obrona posesji. W dzisiejszych czasach pełnią fukcje reprezentatywne i są wiernym towarzyszem. Współczesny przedstawiciel tej rasy utracił agresywność i bojowość, które cechowały jego przodków, pozostał jednak nadal wyjątkowo oddany i wierny swojemu właścicielowi. Lubi być ponadto w centrum zainteresowania i źle znosi samotność - nie jest to z pewnością rasa, którą możnaby pozostawiać na całe dnie samą, ponieważ może budzić to u psów frustrację i niezadowolonie, oraz złe samopoczucie wywołane samotnością. Wbrew swojej masywnej budowie buldog angielski jest wesoły i skory do zabawy, dlatego też doskonale dogadywać się będzie z dziećmi. Pamiętać należy jednak o tym, by nie zostawiać go samego z młodszym potomstwem, ponieważ niezadrność buldoga może doprowadzić do wyrządzenia niecelowej krzywdy maluchowi. Buldog szybko zaprzyjaźnia się nawet z obcymi, pod warunkiem że ci nie stwarzają zagrożenia dla jego rodziny, dlatego też doskonale sprawdzi się jako mieszkaniec bloku, czy małego domku. Nie jest on ponadto hałaśliwy i nie wymaga bardzo dużej ilości aktywności fizycznej, dlatego też okaże się być idealnym partnerem dla osoby starszej. Decydując się jednak na zakup, bądź też adopcję buldoga angielskiego należy odpowiednio przygotować się na jego przyjście. Zakup odpowiedniej obroży, czy szelek oraz smyczy nie wystarczy, musimy się zaopatrzyć w dobrze dopasowane do tej rasy legowisko, które umożliwi buldogowi wygodne ułożenie się i wypoczywanie w jak najbardziej sprzyjającej dla niego pozie. Nasza nowa kolekcja legowisk ogrągłych stworzona została z myślą o psach średnich gabarytów, do których zaliczyć można także buldoga angielskiego. Gwarantujemy Państwu, iż zakup jednego z tych innowacyjnych produktów z pewnością przełożą się na komfort zwierzęcia, oraz jakość jego snu. 

Czarne legowisko z eko-skóry dla buldoga angielskiego

Tworząc nasze nowe legowisko mieliśmy na uwadze przede wszystkim najważniejsze potrzeby buldogów angielskich, które pod względem pielęgnacji są bardo wymagające. Dogłębne przeanalizowanie ich zachowania, oraz przyzwyczajeń pozwoliły nam zaprojektować legowisko w nowym kształcie, które to doskonale współpracować będzie z czworonogiem. Ścianki boczne posłania stanowi gruby na 2 cm blok pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż nie odgniata się ona nawet pod wpływem dużego nacisku. Taka materia pozwoli Państwu transportować posłanie bez zmartwień, bowiem z pewnością wróci do swoich pierwotnych kształtów. Do jej obicia wykorzystaliśmy dwa materiały, które tworzą ze sobą doskonały komplet. Zewnętrzna strona obita została mocną i wytrzymałą na wszelkiego rodzaju zadrapania czarną eko-skórą, która dodatkowo zwiększa estetykę posłania. Wewnętrzna strona obicia, oraz górny ran posłania, które to bezpośrednio mają kontakt z ciałem buldoga wykonane zostały z miłego w dotyku, czarnego futerka minky, który posiada dużą ilość wypustek. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą, dwustronnie obitą poduszkę, która to właściwie wpływa na jakość snu zwierzęcia. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu produkt doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia. Aby nieco rozweselić całość, zdecydowaliśmy się umieścić na ściance bocznej niewielki haft, który przedstawia wizerunek psa, oraz napis "Home Sweet Home". Mamy nadzieję, że każdy, nawet najbardziej wymagający zwierzak poczuje się w naszym legowisku "jak w domu". :)

Zarówno oparcie posłania, jak i poduszkę można z powodzeniem prać w pralce, dzięki czemu higiena produktu nieustannie pozostanę na bardzo wysokim poziomie. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie przekroczyć temp. 40 stopni Celsjusza, oraz obroty w jakich pierzemy oparcie nie przekraczały 1200, a w przypadku poduszki 800. 

Należy także wspomnieć, iż z widocznego na zdjęciach powyżej posłania korzystać mogą także psy innych ras oraz koty - niezwykle wygodne posłanie z pewnością przypadnie im do gustu. 

Zalety legowiska dla buldoga angielskiego:

  • wygodne, eleganckie i bardzo praktyczne
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • umożliwia psu wygodne ułożenie się
  • izoluje od przeciągów i hałasu
  • posiada wygodną poduszkę wypełnioną dużą ilością kulki silikonowej
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • przyozdobione eleganckim haftem 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska