Współpracuj z nami

Brązowe legowisko z haftem dla kota orientalnego

Kod produktu: LEOK 1405
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
115.00 szt
125.00 szt
Informacje

Koty znane są przede wszystkim z tego, iż bardzo często wybierają sobie miejsca do odpoczynku, które dla nas, właścicieli mogą wydawać się nieco absurdalne. Pudełko, parapet czy szafa mogą wydawać nam się dziwnymi miejscami do zbierania energii, jednak nie powinniśmy zapominać o tym, że koty to drapieżniki, dlatego dopasują się one do otoczenia w taki sposób, by czuć się w nim bezpiecznie i komfortowo. Coraz większe grono osób decyduje się na wychowanie swojego mruczka w duchu niewychodzenia na zewnątrz, minimalizując jednocześnie ryzyko jego potrącenia przez samochód, bądź też innych wypadków związanych z życiem pomiędzy innymi dzikimi zwierzętami. Właściciele Ci nie dość, że są odpowiedzialni, to jeszcze często poświęcają się dla swoich kotów, które najchętniej odpoczywałyby w ich łóżku, czy też na kanapie, na której odpoczywać chce właściciel. Koty, zwłaszcza te rasowe, są niezwykle wymagające pod względem doboru miejsca do wypoczynku, dlatego nikogo nie powinno dziwić to, że zwierzęta te, kiedy czują się bezpiecznie decydują się na odpoczynek w miejscach dla nich najbardziej komfortowy. Jeśli więc jesteś właścicielem, który chciałby zapewnić swojemu pupilowi komfort i wygodę na najwyższym poziomie oraz zachęcić swojego kociaka do odpoczynku w innym miejscu niż w łóżku, to powinieneś postawić na jedno z naszych specjalnie zaprojektowanych legowisk dla kota, których zadaniem jest zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i spokoju, dzięki czemu nawet najbardziej aktywny kociak będzie mógł regenerować siły.  

Brązowe posłanie z eko-skóry dla kota

Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie powstało dzięki wykorzystaniu znanych przez nas i używanych przez naszych projektantów tkanin oraz projektów. Całość zaprojektowana została w taki sposób, by zagwarantować zwierzęciu spokój i wygodę, dzięki czemu będzie z niego bardzo chętnie korzystać. Stelaż spanka powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, która charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji “Memory” - oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania przez kota ścianki boczne wrócą do swoich pierwotnych kształtów. Funkcja ta doskonale sprawdzi się więc podczas transportu legowiska, kiedy wsadzicie je Państwo do bagażnika. Do obicia stelażu posłużyły nam dwie wysokiej jakości tkaniny, które razem tworzą niepowtarzalną całość. Z zewnętrznej strony jest to czekoladowa eko-skóra, która odporna jest na wszelkiego rodzaju zabrudzenia czy zadrapania, dzięki czemu posłanie dłużej pozostanie czyste i eleganckie. Materiał, który ma bezpośredni kontakt z ciałem kociaka to brązowe futerko minky, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą, dwustronnie obszytą futerkiem poduszkę, której wsad stanowi duża ilość elastycznej kulki silikonowej. Dzięki takiemu wypełnieniu legowisko jest sprężyste i dobrze dopasowuje się do ciała czworonoga.   

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla kota orientalnego, to także inne rasy kotów (także dachowce) korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów
  • umożliwia zwierzęciu swobodne rozłożenie się
  • przyozdobione eleganckim haftem przedstawiającym kotki
  • miękkie, wygodne oraz komfortowe
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • łatwe w transporcie (stelaż posiada funkcję Memory) 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska