Współpracuj z nami

Szelki dla psa różowy tygrysek

Kod produktu: AKSZ 1487
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
49.00 szt
49.00 szt
49.00 szt
49.00 szt
Informacje

Coraz więcej osób decyduje się na spacerowanie ze swoim kotem. Zapytacie - co w tym dziwnego lub zaskakującego? Są to osoby, które decydują się na zapięcie swojego mruczka w szelki, dzięki którym mają oni większą kontrolę nad tym, w którą stronę udaje się pupil. Nas, producentów akcesoriów dla zwierząt, bardzo to cieszy, ponieważ coraz więcej osób zauważa, że puszczanie kota w samopas, zwłaszcza w mieście, może skończyć się tragicznie. Zapewne zdajecie sobie Państwo sprawę z tego, jakie niebezpieczeństwa poza samochodami czy dzikimi zwierzętami czyhają na naszego wolno wychodzącego kociaka, dlatego też zachęcamy Was do wychodzenia ze swoim pupilem na krótkie spacery do parku, bądź też do ogrodu. Szelki, które widzicie Państwo na zdjęciach powyżej doskonale sprawdzą się u psiaka, jak i u kota, a to dzięki specjalnej regulacji, na którą zdecydowali się nasi projektanci. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór kolorystyczny szelek, dlatego z pewnością każdemu z Was wpadnie coś w oko.   

Szelki dla psa lub kota tygrysek

Wierzchnia część widocznych na zdjęciach powyżej szelek została uszyta z materiału, na którym umieszczony został motyw tygrysa z dodatkiem różowego koloru. Wewnętrzna strona szelek wykonana została z czarnego futerka, co w połączeniu z wcześniej wspomnianym wzorem daje niezwykłe połączenie. Na zewnętrznej stronie akcesorium znaleźć można metalowy zaczep przeznaczony oczywiście do przypięcia smyczy do szelek. Ponadto, nasz produkt został wyposażony w odblaskowy pasek, aby zwiększyć bezpieczeństwo zwierzęcia podczas wieczornych spacerów, ponieważ dzięki niemu psiak będzie lepiej zauważalny podczas wieczornych spacerów. Ubranko zakłada się łatwo, szybko i sprawnie głównie dzięki temu, że jest zapinane na mocne i regulowane rzepy.   

W razie zabrudzeń szelki z powodzeniem prać można w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz by temp. nie przekraczała 40 stopni Celsjusza.

Zalety szelek dla psa różowy tygrysek:

  • doskonale układają na ciele psa 
  • mogą z nich korzystać zarówno psy, jak i koty
  • nadają się do prania w pralce
  • wykonane z wysokiej jakości tkanin
  • mają pasek odblaskowy
  • zapinane na brzuszku
  • nie krępują swobody poruszania się pupila
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska