Współpracuj z nami

Bezrękawnik dla psa biało-czerwony

Kod produktu: UBBE 0418
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
80.00 szt
80.00 szt
80.00 szt
80.00 szt
80.00 szt
Informacje

 

 

Fantazyjny biało-czerwony bezrękawnik dla psa to  kolejny przykład na to że pies może wyglądać niebanalnie. Dawniej używany był jako ubranie wierzchnie. Nasi projektanci podążyli tym śladem i nic dziwnego, bo ta zdecydowanie cieplejsza propozycja to strzał w dziesiątkę bo psy je uwielbiają !

Przedstawione na zdjęciu ubranko uszyte jest z ortalionu w białym kolorze podszyte ciepłym polarem. Wykończone czerwonymi ściągaczami. Posiada zamek błyskawiczny oraz kieszonkę na plecach.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Bezrękawnik biało-czerwony
Ładne ubranko na polarze. Wygląda tak jak na zdjęciu. Wzięłam rozmiar 3 według tabeli rozmiarów. Jednak trochę za ciasne, dlatego przerobiłam je poszerzając od spodu. Przecięłam pod spodem i doszyłam bordowy ściągacz. Natomiast od góry doszyłam zaczepy potrzebne do smyczy, żeby już nie wkładać dodatkowo szelek. Bezrękawnik wygląda fajnie. Nie lubię niczego oddawać, tym bardziej, że to ubranko jest ładniutkie. Wystarczy tylko trochę inwencji twórczej i wszystkiemu można zaradzić. To jest już trzecie ubranko kupione w tej firmie i szelki. Jestem zadowolona z produktów i obsługi. Szczerz polecam tę firmę i bezrękawnik, po uprzednim zadzwonieniu i zapytaniu się jakie są dokładnie tego ubranka wymiary.
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Kokardka zwykła nr 14
Cena od: 8.00 zł
Torba beżowo-brązowa kratka
Cena od: 140.00 zł
Legowiska