Współpracuj z nami

Obroża kolia czarna

Kod produktu: AKSM 1150
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
55.00 szt
55.00 szt
Informacje

Obroża zaliczana jest do niezbędnych akcesoriów, w które powinniśmy wyposażyć naszego czworonożnego pupila. Jest ona ważna, ponieważ chroni pieska przed wszelkiego rodzaju szarpnięciami, czy pociągnięciami. Niezwykle istotnym jest także, by przy wyborze zarówno obróki, jak i smyczy dla psa zwrócić uwagę na to, z jakiego zrobiona ona została materiału. Kupując którąkolwiek z obróżek na naszym sklepie, mają Państwo gwarancję, iż produkt pochodzi z najwyższej półki. 

Powyżej prezentowana kolia dla psa uszyta została w całości z naturalnej skóry cielęcej. Jej awers zgobi pasek gładkiej skóry w której osadzone zostały dwa rzędy oszlifowanych kamieni cyrkonii w naturalnym kolorze. Po jej zakupie przekonacie się Państwo jak pięknie szereg błyskotek mieni się w promieniach słonecznych. Rewers produktu również wykonany został z czarnej skóry. Oba pasy skóry połączone zostały ze sobą za pomocą bardzo mocnej dratwy dzięki czemu cały produkt jest niezwykle wytrzymały I z pewnością posłuży pieskowi przez kilka sezonów. Obroża jest regulowana na pasku, dzięki czemu mogą Państwo dopasować ją idealnie do kształtów swojego pupila. 

Obroża produkowana jest w dwóch rozmiarach – długości 30 cm oraz 35 cm. Mniejsza idealnie zaprezentuje się na yorku, jamniku , maltańczyku oraz chińskim grzywaczu, natomiast większa będzie odpowiednia dla westa lub buldożka francuskiego.

Dla osób zainteresowanych tym produktem mamy informację iż posiadamy w sprzedaży smycz która będzie idealnie sprawdzi się jako komplet.

Zalety obroży:
  • idealnie dopasowuje się do szyjki pieska
  • nie wpija się
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • posiada 2 rzędy błyszczących cyrkonii
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska