Współpracuj z nami

Obroża kolia biała

Kod produktu: AKSM 1149
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
55.00 szt
55.00 szt
Informacje

Modnie ubrany pies zawsze zwróci na siebie uwagę nawet największych znawców mody. Czasem wystarczy tylko jeden gadżet, który dzięki swojemu designowi całkowicie odmieni wygląd pieska. Takim gadżetem jest właśnie biała kolia dla psa, która poza walorami estetycznymi doskonale sprawdza się podczas spacerów, gdy przypinamy do niej smycz. Nowy produkt w całości wykonany został z naturalnej skóry cielęcej, którą to w procesie technologicznym zabarwiono w dwóch kolorach. Zewnętrzną stronę zdobi pasek śnieżnobiałej skóry zaś podszycie wykonane zostało z tego samego materiału lecz - dla kontrastu – na skórze użyto barwnika koloru czarnego. Sama skóra jest bardzo miękka i delikatna – idealnie układa się na szyi dzięki czemu jej czworonożny właściciel nie czuje się w żaden sposób skrępowany. Kolejnym atutem produktu są bardzo mocne i niezwykle starannie wykonane zapięcia, które wykonane zostały w całości z metalu, dają one gwarancję, że obroża nie wypnie się, a Wasz pupil pozostanie pod stałą kontrolą. Największym atutem produktu jest zaś jej wygląd. Biała kolia przyozdobiona została na całej długości mieniącymi się w słońcu kryształkami cyrkonii. Kamienie są średniej wielkości (około 4 mm) tak więc awers produktu prezentuje się bardzo elegancko. 

Ta wspaniała kolia dostępna jest w sprzedaży w dwóch długościach. Krótsza (długości 30 cm) preferowana jest dla maltańczyków, yorków, chihuahua, chińskich grzywaczy oraz jamników. Dłuższa (długości 35 cm) będzie idealna dla buldożków francuskich, westów oraz shih-tzu.

Przed zakupem obroży prosimy o dokładne zmierzenie obwody szyi swojego psa oraz podanie nam rozmiaru obroży jaka Państwo wybrali w komentarzu do zamówienia.
Zalety obroży:
  • wykonana ze skóry
  • posiada mieniące się w promieniach słonecznych kryształki
  • posiada metalowe haczyki i zapięcia
  • idealnie układa się na szyi pieska
 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Torba dla chihuahua
Cena od: 140.00 zł
Posłanie dla szczeniaka
Cena od: 85.00 zł
Legowiska