Współpracuj z nami

Czarna muszka dla psa ze złotymi dodatkami

Kod produktu: AKMU 1338
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
25.00 szt
25.00 szt
25.00 szt
Informacje

Odwiecznym problemem eleganckiego mężczyzny jest wybór pomiędzy muchą a krawatem. Wiele osób nie może się zdecydować dlatego też w garderobie posiada kilka sztuk zarówno krawatów, jak i muszek. Należy ponadto zwrócić uwagę na fakt, iż bardzo często to media wpływają na nasz wybór poprzez sugerowanie nam, który z wyżej wymienionych elementów męskiej garderoby jest szczególnie ceniony w danym sezonie. Chcąc zadowolić zarówno fanów muszek, jak i krawatów zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszej oferty obydwu tych akcesoriów, które umożliwiom czworonogom zwrócenie na siebie uwagi. Widoczna na zdjęciach powyżej mucha to propozycja dla wszystkich tych, którzy nie boją się odważnych pomysłów i lubią eksperymentować ze swoim wyglądem. Dzięki temu, że produkt ten jest lekki i wygodny, nadaje się do wykorzystywania zarówno od święta, jak i na codzień. Mamy więc nadzieję, że zarówno Wasze koty, jak i psy pokochają ten dodatek, przez który z pewnością zwrócą na siebie uwagę przechodniów na spacerze.  

Czarna muszka dla psa ze złotymi dodatkami 

Na fotografiach powyżej można zobaczyć muszkę zaprojektowaną specjalnie z myślą o naszych psich i kocich towarzyszach w czarno-złotą kratę, co sprawia, że w kolorystyce dominują ciemne kolory, jednakże wzór został zbogacony o jasne akcenty, dzięki czemu całość wygląda weselej. Do wykonania naszego produktu wykorzystano elegancki materiał, który wysmukla sylwetkę psa. Muszka doczepiona została do czarnej gumki zapinanej na zatrzaski, która dzięki swojej strukturze adaptuje się do anatomicznej budowy ciała czworonoga. Gumkę można regulować (jeśli regulacja okaże się zbyt duża można ją przyciąć. Należy pamiętać o przypaleniu końców gumki aby się nie snuły), co pozwoli na dopasowanie obwodu produktu do szyi zwierzęcia. Należy pamiętać o kilku zasadach dotyczących prania produktu, aby zachować miękkość materiału. Muchę najlepiej prać ręcznie w letniej wodzie, następnie wytrzeć w ręcznik i uformować odpowiedni kształt, na koniec odstawić do swobodnego wyschnięcia. 

Zalety czarnej muchy dla psa:
  • ekstrawagancka i oryginalna
  • wykonana z wysokiej jakości materiałów
  • doskonale dopasowuje się do kształtów czworonoga
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • stanowi doskonały dodatek do ubranek
  • idealna na sezon wiosenno-letni
  • można z niej korzystać zarówno na codzień, jak i podczas imprez
  • dodaje szyku i klasy
 

Produkt występuje w dwóch rozmiarach:

 

Rozmiar Wymiary krawata Obwód szyi
rozmiar 1

7,5 cm wysokość (w najwyższym miejscu),
9 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

26 cm - 32 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar 2

11 cm wysokość (w najwyższym miejscu),
14 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

40 cm - 48 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar inny  - podany przez klienta indywidualny obwód szyi psa

O swoim wyborze prosimy aby poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

Uwaga!
Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych

Jeśli spodobała się Państwu widoczna na zdjęciach powyżej muszka to z pewnością przypadnie Wam do gustu także krawat, który wykonany został dokładnie z tego samego materiału, co opisywany powyżej dodatek. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu obydwu produktów. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska