Współpracuj z nami

Błękitny kombinezon dla psa

Kod produktu: UBKO 1445
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
60.00 szt
Informacje
Zapewne każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego, że globalne ocieplenie ma zdecydowany wpływ na pogodę oraz warunki atmosferyczne. Coraz częściej spotykamy się z niespodziewanymi opadami, ulewami, czy nawet powodziami. Nierzadko mamy także do czynienia z silnym wiatrem, który pojawia się nie wiadomo skąd. Dla nas, ludzi w takich sytuacjach najlepiej sprawdzi się kurtka przejściowa, która jest lekka, można ją wszędzie ze sobą zabrać, oraz w razie potrzeby zarzucić na siebie. Jako projektantom i producentom akcesoriów i ubranek dla psów zależało nam na tym, by stworzyć “ubranko przejściowe” również dla psiaka. Właściciel mógłby wrzucić odzienie do torby i w razie nagłych opadów, bądź też wiatru założyć psiakowi. Z takiego pomysłu narodziła się nasza najnowsza kolekcja wysokiej jakości kombinezonów ortalionowych, które idealnie sprawdzą się w okresie przejściowym. 

Błękitny kombinezon ortalionowy dla psa

Zewnętrzna część naszego kombinezonu powstała dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości błękitnego ortalionu, którego główną zaletą jest fakt, iż jest wodoodporny. Dzięki zastosowaniu takiej tkaniny Wasz psiak będzie mógł cieszyć się spacerem ze swoim właścicielem nawet podczas deszczu. Na nogawkach oraz szyi umieszczone zostały czarne ściągacze, które nie pozwolą na to, by zimne powietrze dostało się pod powierzchnię ubranka. Są one ponadto odpowiedzialne za to, by dopasować ubranko do kształtów anatomicznych psiaka. Nasz kombinezon wyposażony został ponadto w dwa paski odblaskowe, które sprawią, że Wasz pupil będzie widoczny nawet podczas wieczornych i nocnych spacerów. Całość zapinana jest na zamek błyskawiczny, dzięki czemu ubieranie zwierzaka będzie łatwiejsze.   

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety kombinezonu z ortalionu:

  • wykonany z wysokiej jakości, wodoodpornego ortalionu
  • wygodny, komfortowy i stylowy
  • dobrze układa się na ciele psa
  • nie krępuje i nie ogranicza swobody psiaka
  • posiada dwa paski odblaskowe
  • zapinany na zamek błyskawiczny na plecach 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska