Współpracuj z nami

Majtki dla psa w różowo-fioletową kratkę

Kod produktu: AKMA 1321
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
26.00 szt
26.00 szt
26.00 szt
Informacje

Dbałość o komfort i wygodę Twojego czworonoga to dla nas sprawa priorytetowa, dlatego też od wielu lat staramy się projektować i tworzyć produkty dla psów i kotów, których zadaniem jest ułatwienie życia zarówno zwierzakom, jak i nam, właścicielom. Naszym zadaniem jest ponadto rozpowszechnianie psiej mody oraz nauczenie ludzi tego, iż nasze zwierzaki czują tak samo jak my, dlatego też przebywanie w spokojnej i zdrowej atmosferze poztywnie wpływa na stan ducha czworonoga. Widząc widoczny na zdjęciach powyżej produkt może Państwu nasunąć się pytanie - po co psu majtki na cieczkę, skoro to tylko kilka dni w roku? W zasadzie zarówno decyzja o rezygnacji z ich zakupu, jak i o konieczności jego dokonania jest trafna. Pytanie tylko kto na co zwraca uwagę? W tym miejscu pragniemy Państwa zapewnić, że osobom o wysokim stopniu pedantyczności, ceniącym sobie otaczającą wokół siebie czystość bardzo ciężko będzie zaakceptować poplamioną krwią pościel, jasny dywanik czy kocyk dziecięcy. Stratą czasu będzie nieustające mycie zabrudzonych podłóg czy kolejne pranie bluzki przypadkowo pobrudzonej podczas zabawy z psem. O wiele prostrzym sposobem będzie założenie psu (suczce) majtek na cieczkę.

Majtki dla psa w różowo-fioletową kratkę

Poniżej przedstawiamy Państwu jakże eleganckie majtki dla psa (suczki) wykonane z wysokiej jakości nabłyszczanego materiału, z motywem fioletowo-różowo-czarnej kraty. Produkt ten wykończony jest bardzo starannie czarną, nabłyszczaną gumką. Jego front zdobi elegancka, czarna, satynowa koronka. Majtki zapinane są na regulowane zatrzaski co bardzo ułatwia ich użytkowanie (w przypadku, gdy regulacja jest zbyt duża wystarczy tylko obciąć zbędną część gumy i delikatnie przypalić końce aby się nie snuły). Od wewnątrz majtki posiadają dyskretne gumeczki, które starannie utrzymują wkładkę higieniczną. Po jej zabrudzeniu wystarczy tylko ją wymienić na świeżą zapewniając suczce komfort. Majtki można prać w pralce, w temp. 40 st. Celcjusza i wirować do 800 obrotów. 

Zalety majteczek dla suczki:

  • łatwe do utrzymania w czystości
  • utrzymują higienę psa na wysokim poziomie
  • doskonale chronią przed zabrudzeniem mebli czy odzieży
  • wygodne, aleganckie i praktyczne 
  • doskonale dopasowują się do kształtów anatomicznych zwierzęcia
  • nie krępują ruchów psa 

Rozmiary majtek:

Rozmiar Waga psa Przykładowa rasa
1 psy ważące do 2 kg Chihuachua, Yorkshire, Pinczer miniaturowy
2 psy ważące od 2 kg do 3,5 kg Grzywacz, Pinczer, Yorkshire, Maltańczyk, Pudel
3 psy ważące od 3,5 kg do 5 kg Grzywacz, Shi-Tzu, Mops, Westie, Jack russel

 

  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 1 - ok. 29 cm (proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia)
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 2 - ok. 34 cm (proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia)
  • maksymalna szerokość gumy w rozm. 3 - ok. 39 cm (proszę pamiętać o możliwości regulacji oraz o fakcie możliwości naciągnięcia)
Wybrany rozmiar należy zaznaczyć w "KOMENTARZU DO ZAMÓWIENIA"

Uwaga!

Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska