Współpracuj z nami

Legowisko Home Sweet Home różowo-popielate

Kod produktu: LEST 1348
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Dla nas, producentów ubranek i akcesoriów dla zwierząt priorytetem jest zagwarantowanie zarówno psom, jak i kotom wygodnego i komfortowego bytu. Od wielu lat staramy się promować ideę nie tylko ubierania swojego czworonoga, ale także prawidłowej pielęgnacji i poświęcania odpowiedniej ilości uwagi naszemu przyjacielowi na czterech łapkach. Zarówno my, jak i nasi projektanci i krawcowe traktujemy swoje zwierzęta jak członków rodziny, dlatego też staramy się tworzyć akcesoria, które doskonale zagospodarowałyby przestrzeń przeznaczoną dla zwierzaka. Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko to nowy wariant kolorystyczny popularnego posłania Home Sweet Home, który wpasuje się dzięki swojej uniwersalnej kolorystyce w niemal każde wnętrze. Zależy nam na tym, by Wasze pupile miały zagwarantowany komfort na najwyższym poziomie, dlatego też do produkcji naszych legowisk wykorzystujemy jedynie materiały i półprodukty z najwyższej półki. Zanim jakikolwiek produkt trafi do sprzedaży jest on testowany przez nasze prywatne zwierzaki, zarówno koty, jak i psy. Dzięki skonfrontowaniu naszych pomysłów z oczekiwaniami czworonogów możemy pochwalić się eleganckimi i niezwykle komfortowymi produktami, które uwielbiane są przez duże grono psiaków na całym świecie. Nasza dbałość o szczegóły oraz dokładne wykonanie z pewnością przełożą się na pozytywny odbiór legowiska przez Waszego psa czy kotka.  

Legowisko Home Sweet Home różowo-popielate 

Opisywane posłanie dla psa zostało stworzone w taki sposób, by zagwarantować Waszemu pupilowi komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Stelaż produktu powstał dzięki wykorzystaniu grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, która doskonale sprawdza się jako oparcie. Jej główną zaletą jest fakt, iż posiada ona tak zwaną funkcję "Memory" - oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powrócą do swojego pierwotnego kształtu. Jest to właściwość, która zdecydowanie ułatwi Państwu podróżowanie ze swoim czworonogiem i jego legowiskiem, bowiem można je schować do bagażnika pomiędzy bagaże i nie martwić się ostatecznym stanem produktu. Do obicia ścianek bocznych posłużyło nam eleganckie i oryginalne futerko minky w kolorze jasnego różu, które posiada dużą ilość wypustek. Struktura ta nie tylko przykuwa wzrok, ale przede wszystkim jest miła w dotyku, a co za tym idzie, komfortowa dla zwierzaka. Dla skontrastowania całości postanowiliśmy obić górny rant legowiska popielatym futerkiem, które jest całkowicie gładkie. Jest ono bardzo milutkie i przytulne, dzięki czemu odpoczynek w spaniu będzie jeszcze bardziej komfortowy. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo niewielką poduszkę, której wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej. Jest to wsad, który sprawi, że produkt pozostanie bardzo sprężysty nawet po kilku praniach oraz bezpośrednio wpływa na wygodę czworonoga. Zaletą poduszki jest ponadto fakt, iż jest ona wyciągana i dwukolorowa - z jednej strony obita tym materiałem co ścianki boczne, a z drugiej tym co górny rant posłania. Od teraz to Państwo będziecie mogli decydować o wyglądzie posłania swojego czworonoga. Dla nieco rozweselenia całości zdecydowaliśmy się na naszycie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia napis "Home Sweet Home" oraz niewielką kostkę.

W razie zabrudzeń, nasze nowe legowisko z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, aby ustawić program na niskie obroty (maksymalnie 800), oraz po wypraniu ,,strzepnąć" poduszkę tak, by powróciła do pierwotnych kształtów. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów.  

Zalety posłania różowo-popielatego HSH:

  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • posiada wyciąganą, dwukolorową poduszkę
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • łatwe w transporcie
  • miękkie, wygodne i komfortowe 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska