Współpracuj z nami

Ubranko pooperacyjne dla psa czarne

Kod produktu: UBUB 1249
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
Informacje
Ubranko pooperacyjne dla psa to jeden jedyny produkt, który chcielibyśmy aby w jak najmniejszym stopniu sprzedawał się w naszym sklepie. Nikomu bowiem nie życzymy tego, aby jego kochany pupil został operowany. Nie mniej jednak jeżeli już zajdzie taka potrzeba to w naszym sklepie zoologicznym znajdziecie kilka uniwersalnych modeli, które można ubrać psu zaraz po operacji (np, sterylizacja, operacja ropomacicza, usunięcie guza sutka). Takie ubranko to doskonała ochrona przed natarczywym rozdrapywaniem świeżo powstałej rany pooperacyjnej przez psa. Pamiętajmy, że niezabezpieczona rana u psa może na wskutek rozdrapywania może ponownie się otworzyć . Samo wylizywanie przez pupila również nie jest wskazane bowiem do rany może wdać się infekcja, która zawsze jest trudna do wyleczenia u zdecydowanie opóźnia proces leczenia. Nasze produkty uszyte zostały z wysokiej jakości tkaniny charakteryzującej się dużą przepustowością powietrza dzięki czemu skóra pupila nieustannie oddycha i nie poci się jak to bywa w przypadku innych materiałów.

Widoczne na zdjęciach powyżej ubranko wykonane zostało z lekkiego i elastycznego, czarnego weluru. Produkt wyposażony został również w szereg troczków, które rozmieszczone zostały po bokach, dzięki czemu można je bardzo ładnie dopasować do anatomicznej budowy pupila. Omawiane paski zapobiegają również przemieszczaniu się ciuszka po całym ciele psa dzięki czemu rana jest ciągle dobrze zabezpieczona. Sam fason ciuszka pozwala na swobodne załatwianie potrzeb fizjologicznych nie tylko suczce, ale również pieskowi.

W razie zabrudzeń ubranko z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety ubranka pooperacyjnego dla psa:

  • Komfortowe i wygodne
  • Doskonale dopasowuje się do kształtów psa
  • Przewiewne i lekkie
  • Nie pozwala psu na oblizywanie i rozdrapywanie ran
  • Nadaje się do prania w pralce w niskiej temp.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Ubranko pooperacyjne
Niestety i mojego psa dopadło to nieszczęście że że musiał być operowany :( ale szybka reakcja z mojej strony i problem rozwiązał się w bardzo szybkim tempie. Bardzo szybko również otrzymałam to praktyczne ubranko do stosowania po operacji dzięki czemu moja psina szybko przeszła rekonwalescencję a blizna szybko się zagoiła. Polecam to ubranko bo jest bardzo dobrze uszyte a piesek nie ma dostępu do pooperacyjnej rany.
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Legowiska