Współpracuj z nami

Niebiesko-granatowa pelerynka ortalionowa

Kod produktu: UBPE 1512
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
Informacje

Wychodzenie z czworonogiem na codzienne spacery ma niezwykle duży wpływ nie tylko na jego samopoczucie, ale także na jego stan zdrowia i kondycję. Dzięki regularnej dawce ruchu, którą jako właściciele zapewniamy naszym psiakom możemy zadbać o ich wygląd i humor. Niestety, nie zawsze możemy cieszyć się słoneczną i ciepłą pogodą, przez co podczas jesieni i zimy nie tak chętnie decydujemy się na wyjście na zewnątrz. Niestety, każdy spacer, z którego rezygnujemy, ma bardzo duży wpływ na samopoczucie naszego psiaka. Nie możemy zapominać o to, że niektóre rasy muszą się wybiegać, a niezapewnienie im odpowiedniej dawki ruchu może doprowadzić do ich agresji. W tym miejscu na ratunek przychodzi nasza firma z wysokiej jakości pelerynkami ortalionowymi, które izolować będą Twojego psiaka od różnego rodzaju opadów atmosferycznych. Dzięki wysokiej jakości ortalionu, na który zdecydowaliśmy się postawić, ubranko sprawi się przez cały rok.  

Niebieska pelerynka ortalionowa dla psa

Przedstawione na zdjęciu ubranko zostało wykonane z nieprzemakalnego ortalionu w kolorach błękitu i granatu. Całość wykończona została srebrną, atłasową lamówką. Pamiętając o bezpieczeństwie psa w środkowej części ubranka wszyto odblaskowe paski, dzięki którym Wasz psiak będzie widoczny nawet podczas wieczornych spacerów. Po raz pierwszy zastosowano, w tegorocznej kolekcji ubranek metalowe koluszko do smyczy, dzięki któremu pełni ono funkcję szelek. Oznacza to, że będziecie Państwo mogli zrezygnować z zakupu szelek bądź też obroży. Od spodu wszyto gumkę na ogon, której zadaniem jest utrzymanie ubranka na miejscu. W sytuacji, kiedy będzie ona przeszkadzać czworonogowi, gumeczkę należy wyciąć lub pozostawić ją luzem (bez niej pelerynka również będzie spełniać swoje funkcje). Ubranko zapinane jest od spodu – pod szyją i brzuszkiem – na mocne, regulowane rzepy.  

Pelerynka nadaje się do prania w pralce, dzięki czemu sprawdzi się ona przez co najmniej kilka sezonów. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz, by temp. nie przekraczała 40 stopni Celsjusza. 

Zalety pelerynki ortalionowej:

  • dobrze układa się na ciele psa
  • doskonale izoluje od deszczu oraz innych opadów atmosferycznych
  • nadaje się do prania w pralce
  • posiada paski odblaskowe
  • można do niej przypiąć smycz psa
  • mogą z niej korzystać zarówno psy, jak i koty
  • nie ogranicza swobody poruszania się pupila 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Fotelik samochodowy jasny beż
Cena od: 150.00 zł
Torba dla psa jeans
Promocja: 110.00 zł
Legowiska