Współpracuj z nami

Biało-czarna pelerynka ortalionowa dla psa

Kod produktu: UBPE 1516
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
50.00 szt
Informacje

Uniwersalna kolorystyka, na którą sami decydujemy się codziennie to przede wszystkim czerń i biel. Dzięki połączeniu tych odcieni jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalne i eleganckie stylizacje, które sprawdzą się zarówno w sytuacjach codziennych, jak i w przypadku firmowych imprez. Nasi najlepsi projektanci chcieli stworzyć również stylizacje dla psiaków, która także będzie utrzymana w tej kolorystyce. W ten oto sposób powstała widoczna na zdjęciach powyżej pelerynka ortalionowa. Zimowe ubranka często są zbyt ciepłe na wczesnowiosenną pogodę, dlatego jak co roku nasi projektanci przez okres zimowy pracowali nad nową kolekcją ubranek, które świetnie sprawdzą się w okresie przedwiośnia. 

Biało-czarna pelerynka dla psa

Pelerynka została uszyta z nieprzemakalnego ortalionu w kolorze czarno-białym. Całość wykończona została atłasową lamówką, dzięki której ubranko wygląda niezwykle stylowo. Mając na uwadze bezpieczeństwo psa projektanci firmy York Design pamiętali o pasku odblaskowym, który został wszyty w środkowej części ubranka. Nowością jest wszyte metalowe koluszko do smyczy, dzięki któremu całe ubranko pełni funkcję szelek. Dodatkowo od spodu została wszyta gumka na ogon, która po założeniu uniemożliwia przesuwanie się ubranka. Proszę jednak pamiętać, że nie każdy pies lubi mieć „coś założone na ogonie”. W takim przypadku proszę wyciąć gumkę lub pozostawić ją luzem. Ubranko zapinane jest od spodu pod szyją i pod brzuchem na bardzo mocne, regulowane rzepy.   

Pelerynka nadaje się do prania w pralce, dzięki czemu sprawdzi się ona przez co najmniej kilka sezonów. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty oraz, by temp. nie przekraczała 40 stopni Celsjusza. 

Zalety pelerynki ortalionowej:

  • dobrze układa się na ciele czworonoga
  • można do niej przypiąć smycz psa
  • nie ogranicza swobody poruszania się 
  • doskonale izoluje od deszczu i innych opadów atmosferycznych
  • nadaje się do prania w pralce
  • mogą z niej korzystać zarówno psy, jak i koty
  • posiada paski odblaskowe
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska