Współpracuj z nami

Czerwony kombinezon zimowy dla małego psa

Kod produktu: UBKO 1450
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
110.00 szt
Informacje
Wysokiej jakości ubranko dla psa, które doskonale izolować będzie psiaka od zimna i opadów atmosferycznych to tak zwany “must have” jeśli chodzi o mniejsze czworonogi. Jako właściciele powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na fakt, iż psy takie jak yorki, chihuahua czy shih tzu potrzebują dodatkowej ochrony od mrozu, ponieważ ich sierść nie stanowi wystarczającej warstwy izolującej od chłodniejszych temperatur, zwłaszcza kiedy nasz psiak ma krótką fryzurę. Dobrze dopasowany kubraczek stanowi połowę sukcesu, kiedy zależy nam na tym, by nasz pupil częściej i chętniej chodził na spacery w okresie jesienno-zimowym. Należy zwrócić szczególną uwagę na potrzeby naszego czworonoga, ponieważ niektóre psiaki zdecydowanie preferują pelerynki, inne zaś lubią być całe okryte dodatkową warstwą izolującą. Wszystkim zmarzlakom polecamy nasze najnowsze kombinezony zimowe, które dzięki dodatkowemu podszyciu jeszcze lepiej ochronią zwierzaka od zimna i opadów atmosferycznych. 

Kombinezon zimowy dla psa czerwony

Wierzchnia część naszego ubranka wykonana została z wysokiej jakości, czerwonego ortalionu, którego główną zaletą jest fakt, iż jest wodoodporny. Dzięki takiej właściwości ubranko będzie stanowiło doskonałą warstwę izolującą od deszczu oraz śniegu. Dla zadbania o doskonałą izolację od mrozu zdecydowaliśmy się na podszycie ortalionu czerwonym polarem, który nie będzie elektryzował włosów psa. Dzięki temu nawet psiaki z długą fryzurą cieszyć się będą mogły naszym najnowszym ubrankiem. Kolejnym elementem, na który z pewnością warto zwrócić uwagę jest fakt, iż nasz kombinezon zimowy wykończony został czarnymi ściągaczami, których zadaniem jest uniemożliwienie tego, by zimne powietrze dostało się pod powierzchnię kubraczka. Kombinezon wyposażony został także w dwa paski odblaskowe, które sprawią, że Wasz psiak będzie widoczny także podczas wieczornych spacerów. Jest to zdecydowanie istotny element ubranka, ponieważ jak wiemy, w zimie bardzo szybko robi się ciemno. W razie dużego mrozu można ponadto założyć psiakowi na głowę kaptur, który będzie stanowił dodatkową warstwę izolująca od mrozu. Całość zapinana jest od spodu na napy, dzięki czemu ściąganie kombinezonu będzie zdecydowanie szybsze.  

W razie dużych zabrudzeń nasz najnowszy kombinezon zimowy prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty i temp., która nie będzie przekraczać 40 stopni Celsjusza. 

Zalety czerwonego kombinezonu zimowego dla psa: 

  • dobrze układa się na ciele czworonoga
  • wykonany z najwyższej jakości tkanin (ortalionu i polaru)
  • doskonale izoluje od zimna i opadów atmosferycznych
  • posiada dwa paski odblaskowe
  • zapinany na brzuszku na napy 
  • posiada kapturek, który w razie dużego mrozu można załozyć psu na głowę
  • dopasowuje się do kształtów anatomicznych pupila
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (5/5) Dodaj komentarz:
Kombinezon
Nie lubię szarych, nudnych ubranek dlatego wybrałam ten czerwony kombinezon dla pieska. Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę. Jest wyjątkowo miły w dotyku a co najważniejsze bardzo ciepły dzięki czemu mroźna zima nie jest straszna dla mojego zwierzaka. Polecam
Ocena: 5 5.0 | Dodane przez:
Legowiska