Współpracuj z nami

Derka Police

Kod produktu: UBP? 1124
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
Informacje
Który z psów nie marzy o tym by wszystkie inne się go bały? Nasze maleństwa również pragną być zauważone i szanowane. Niestety nie zawsze jest to możliwe, ponieważ nie wszystkie duże psy wyczuwają zagrożenie u swoich mniejszych kolegów. Aby temu zaradzić nasi projektanci zdecydowali się na zaprojektowanie derki z haftem "Police" dzięki czemu Wasz pies zyska odpowiednią renomę.
Powyższe ubranko należy do topowych produktów, które najczęściej wybierane są przez klientów naszego sklepu. Dzieje się tak za sprawą jego niepowtarzalnego wyglądu z także samych materiałów z których zostało wykonane. Jego zewnętrzna strona uszyta została z nieprzemakalnego ortalionu koloru czarnego natomiast spód wykończono ciepłą pikówką. Obydwa materiały połączone ze sobą zostały za pomocą czarnej lamówki, dzięki czemu derka stanowi zamkniętą całość. Dbając ponadto o sam wygląd ubranka zdecydowaliśmy się na umieszczenie czarnego futerka na kołnierzyku, które doskonale zabezpieczać będzie szyjkę czworonoga przed zimnem. Aby ubranko było na swoim miejscu i nie zsuwało się, nasi projektanci umieścili 3 zabezpieczenia: zapięcie wykonane z rzepu a umieszczone pod szyją, szeroki psa – przyszyty wokół klatki piersiowej, oraz niewielkie koluszko – wykonane z gumy, które zakłada się psu na nasadę ogona.
Nasza nowa derka jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości. W razie zabrudzeń wystarczy wyprać ją w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.
 
Zalety derki dla psa:
  • nie krępuje ruchów psa
  • można prać ją w pralce
  • posiada starannie naszyty haft Police
  • ocieplana
  • doskonale chroni przed wyziębieniem i wychłodzeniem
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska