Współpracuj z nami

Brązowo-beżowe legowisko z eko-skóry dla dachowca

Kod produktu: LEOK 1408
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
115.00 szt
125.00 szt
Informacje

Jeśli jesteście Państwo właścicielami czworonoga, który ponad wszystko ceni sobie komfort, wygodę oraz luksus to jesteście w dobrym miejscu. Nasza firma od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz szyciem ekstrawaganckich dodatków oraz akcesoriów, które mają ułatwić życie nie tylko psom, ale także kotom. Jednym z takich produktów jest widoczne na zdjęciach powyżej legowisko dla kota, które zaprojektowane zostało z myślą o dachowcach oraz kotach rasowych. Niezależnie więc od tego jaki mruczek mieszka w Twoim domu to z pewnością przypadnie mu do gustu opisywane przez nas posłanie. Dzięki temu, że zostało ono wykonane z materiałów oraz wypełnień najwyższej jakości, to może stanowić konkurencję dla łóżka czy też sofy, na których to najczęściej i najchętniej wypoczywać chcą nasze czworonogi. Pamiętajmy, że jako właściciele powinniśmy dobrze zadbać o komfort naszego kociaka, dlatego musimy dołożyć wszelkich starań by czuł się on w naszym domu bezpiecznie i swojsko.  

Brązowo-beżowe legowisko dla kota

Widoczne na zdjęciach powyżej posłanie dla kota zostało zaprojektowane w taki sposób, by umożliwić zwierzęciu swobodne rozłożenie się, dzięki czemu nawet najbardziej wymagający kociak będzie szczęśliwy z zakupu. Do wykonania naszego legowiska wykorzystaliśmy tkaniny oraz wsady najwyższej jakości tak, by przełożyło się na to na komfort jaki zaoferujemy Waszemu pupilowi oraz długotrwałość produktu. Stelaż spania powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, która posiada tak zwaną funkcję Memory. Oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania (leżenie na ściankach bocznych) oparcie powróci do swoich pierwotnych kształtów. Do jego obicia posłużyły nam dwie tkaniny wysokiej jakości, które nie tylko pozytywnie wpływają na odbiór fizyczny, ale przede wszystkim na odbiór wizualny. Od zewnętrznej strony jest to czekoladowa eko-skóra, która odporna jest na wszelkiego rodzaju podgryzienia czy zadrapania, tkanina ta ponadto nie przyciąga brudu dzięki czemu utrzymanie legowiska w czystości będzie zdecydowanie prostsze. Wewnętrzną stronę posłania oraz poduszkę, którą znajdziecie Państwo w centralnej części posłania obiliśmy beżowym futerkiem minky, który dodaje całości trójwymiarowego rozmiaru. Poduszeczka, na której Wasz kot będzie bezpośrednio wypoczywał wypełniona została dużą ilością elastycznej i sprężystej kulki silikonowej.   

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej, który przedstawia dwa kotki oraz napis "This is my house and I rule here", co oznacza - to mój dom i ja tu rządzę. 

Chcielibyśmy także podkreślić fakt, iż mimo tego, że w nazwie posłania widnieje, że jest to legowisko dla dachowca, to także inne rasy kotów korzystać mogą z opisywanego produktu. Prosimy jednak o to, by przed zakupem dokłanie zmierzyli Państwo swojego kota oraz przestrzeń jaką przeznaczyć możecie na legowisko. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

Zalety legowiska dla kota:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz wsadów 
  • wytrzymałe na wszelkiego rodzaju zadrapania oraz podgryzienia
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • miękkie, wyogodne i komfortowe
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • posiada wyciąganą, sprężystą poduszkę
  • umożliwia zwierzęciu swobodne rozłożenie się
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska