Współpracuj z nami

Stalowo-wrzosowe legowisko dla małego psa

Kod produktu: LEST 1456
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Wysokiej jakości legowisko dla psa to element, bez którego nie będzie żadnej wyprawki dla małego psa. Jeśli decydujemy się na zakup, bądź też adopcję małego psiaka, musimy pamiętać o tym, by poza kupnem odpowiedniej karmy, przysmaczków i smyczy, niezwykle ważne jest to, by zadbać o odpowiednie miejsce, które przeznaczone będzie tylko i wyłącznie do odpoczynku czworonoga. Ma to niezwykle istotny wpływ na wychowanie czworonoga, ponieważ jeśli od początku wyznaczymy jasne granice i wskażemy psu miejsce, gdzie może wypoczywać, to nie będziemy w przyszłości zmagać się z problemem dotyczącym psa śpiącego w naszym łóżku. Warto ponadto zwrócić uwagę na fakt, iż dobrze dopasowane legowisko będzie dla pupila miejscem azylu, w którym w każdej chwili będzie mógł regenerować siły. Pamiętajmy, że posłanie dla naszego pupila powinno być dopasowane do jego potrzeb, dlatego warto zastanowić się nad tym, gdzie legowisko będzie leżeć na stałe, czy będzie jedynym posłaniem psiaka, czy też w innych częściach domu znajdzie on inne posłania. Te i inne czynniki wpływają bowiem bezpośrednio na to, w jaki sposób zwierzę odbiera posłanie. Chcielibyśmy podkreślić, iż widoczne na zdjęciach powyżej legowisko zaprojektowane zostało z myślą o małych i średnich czworonogach. 

Popielato-wrzosowe legowisko dla psa

Stelaż naszego legowiska powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, który charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji “Memory”. Oznacza to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne zawsze powrócą do swoich pierwotnych kształtów. Cecha ta jest szczególnie przydatna w przypadku transportowaniu posłania, ponieważ bez problemów będziecie mogli wsadzić je do bagażnika, a następnie po wyciągnięciu cieszyć się pierwotnym kształtem legowiska. Do obicia ścianek bocznych posłużyło nam niezwykle oryginalne i miłe w dotyku futerko minky w kolorze stalowym, które charakteryzuje się posiadaniem bardzo dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek. Górny rant posłania zdobi wrzosowe, gładkie futerko, które tworzy doskonały komplet z popielatym futerkiem minky. W centralnej części legowiska standardowego dla psa znajdziecie Państwo miękką, wyciąganą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej. Warto ponadto zwrócić uwagę na fakt, iż obszyta ona została różnymi tkaninami z dwóch stron - są to te same materiały, które użyte zostały do obszycia ścianek bocznych posłania. Dzięki takiej innowacji będziecie mogli bezpośrednio decydować o wyglądzie posłania. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie naszego legowiska stylowym haftem przedstawiającym napis “Home Sweet Home” oraz kostkę.   

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym, by ustawić program na niskie wirowanie, oraz by temp. nie była wyższa niż 40 stopni.

Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż w naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został z dokładnie tych samych materiałów, co opisywane powyżej posłanie. Decydując się na jego zakup zagwarantujecie swojemu czworonogi doskonałą ochroną od zimna i przeciągów.  

Zalety legowiska dla psa:  

  • wykonane z najwyższej jakości tkanin i wypełnień
  • dobrze dopasowuje się do ciała czworonoga
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • łatwe w transporcie i w utrzymaniu w czystości
  • przyozdobione stylowym haftem na ściance bocznej 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska