Współpracuj z nami

Amarantowo-czarne posłanie dla welsh corgi pembroke

Kod produktu: LEOK 1299
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Większość z nas słyszała o ogromnym zainteresowaniu królowej Anglii Elżbiety psami rasy corgi. Śmiało więc można stwierdzić, że jej ulubieńcy mają coś w sobie co przykuwa uwagę człowieka. Z natury wesołe i przyjacielskie oraz niesamowicie lojalne, obdarzają każdego członka rodziny dozgonną miłością. Są łagodne wobec mniejszych dzieci, uwielbiają się z nimi bawić, a dla starszych są świetnymi kompanami do zabaw na świeżym powietrzu. Ich otwartość i tolerancyjność sprawiają, że dogadują się one nie tylko z obcymi ludźmi, ale także z innymi zwierzakami. Uchodzą za symbol dostojności, ale także niepohamowanej chęci do zabawy i ruchliwości. Są bardzo inteligentne oraz posiadają świetną pamięć, dlatego dobre cechy zarówno jak i te złe przyswajają bardzo szybko. Zarówno właściciel jak i psiak powinni sobie bezgranicznie ufać, być stanowczy, ale także łagodni. Czworonóg taki jak corgi zasługuje na iście królewskie posłanie, dlatego rekomendujemy Państwu zakup jednego z oferowanych przez nas legowisk z nowej kolekcji posłań z eko-skóry, które zapewnią zwierzęciu bezpieczny i komfortowy wypoczynek.

Amarantowo-czarne posłanie dla corgi 

Prezentowany wariant nowych legowisk został stworzony z najlepszej jakości produktów, co przekłada się na komfort i bezpieczeństwo psiaka podczas snu. Nowością, do tej pory niespotykaną na rynku psich legowisk to wykorzystanie eko-skóry do obszycia legowiska. Gwarantuje to odporność na zadrapania oraz szyk i elegancję – jak na legowisko psa ulubionej rasy królowej Elżbiety przystało. Dodatkowo na warstwie eko-skóry umieszczony został mały gustowny haft przedstawiający psa oraz napis "Home Sweet Home". Górny rant obicia został obszyty delikatnym i miękkim w dotyku futerkiem minky w kolorze amarantowym, co nadaje całości odrobiny ekstrawagancji. Serce legowiska stanowi wyciągana poduszka także w kolorze amarantowym, w której środku znajdziemy masę silikonowych kulek, dzięki którym poduszka zachowuje miękkość oraz sprężystość nawet po kilku praniach. W przypadku zabrudzenia tej części posłania, można śmiało wyprać samą poduszkę, co znacznie ułatwia utrzymanie całości w czystości. Spód legowiska został obszyty czarnym wigofilem. Jest on antypoślizgowy, a zarazem trudny do zabrudzenia. Dodatkowo chroni on drzemiącego czworonoga przed zimnem uderzającym od podłoża, przez co jego sen pozostanie nienaruszony i komfortowy.

Rozważając ten model, warto zwrócić uwagę na fakt, iż nie wymaga on szczególnej pielęgnacji, aczkolwiek jest kilka uwag, do których należy się zastosować. Całość prać w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni Celsjusza. Wirowanie ustawić w przypadku samej poduszki na 800 obrotów, natomiast całe legowisko wirować w 1200 obrotach. Następnie zostawić do swobodnego wyschnięcia.

Niezwykle ważnym jest, iż z legowiska korzystać mogą także psy innych ras, oraz koty - nasza dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół z pewnością przełoży się na jakość odpoczynku zwierzęcia. 

Zalety posłania dla corgi:

  • posiada wyciąganą poduszkę
  • przyozdobiony szykownym haftem
  • okrągły kształt ułatwiający ułożenie się pieska
  • możliwość prania w pralce
  • świetnie zaprojektowane i precyzyjnie wykończone
  • łatwe w transporcie
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Błękitna kurtka zimowa dla psa
Cena od: 105.00 zł
Czarno-popielata kurtka dla psa
Cena od: 105.00 zł
Smycz dla yorka niebieska
Cena od: 58.00 zł
Legowiska