Współpracuj z nami

Różowo-popielaty kocyk z haftem

Kod produktu: LEKO 1352
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje
Zainspirowani potrzebami mobilnych czworonogów doszliśmy do wniosku, iż potrzebują one produktu, który zdecydowanie ułatwi im podróżowanie. Niezależnie od tego czy Twój pies czy kot jeżdżą samochodem, tramwajem, czy nawet lecą samolotem, proponowany przez nas produkt z pewnością ułatwi i umili mu ten czas. Musimy pamiętać o tym, że w podróży nasze czworonogi narażone są na szczególne niebezpieczeństwo związane z wychłodzeniem organizmu. Zagrożeniem może być także zbyt duża różnica temperatur pomiędzy samochodem, a otwartą przestrzenią, ponieważ organizm zwierzaka dopasowuje się do określonej temperatury. Jeśli chcemy zapobiec potencjalnym zaziębieniom naszego pupila to powinniśmy wyposażyć się w odpowiedni pled, który nie tylko ochroni go od zimna i przeciągów, ale także utuli go do snu. Jego zaletą jest ponadto fakt, iż w przypadku podróżowania samochodem doskonale ochroni on tapicerkę samochodową przed potencjalnym zniszczeniem związanym z zadrapaniami.

Różowo-popielaty kocyk z haftem

Opisywany kocyk powstał dzięki połączeniu ze sobą dwóch oryginalnych tkanin. Zewnętrzna strona okrycia wykonana została z oryginalnego, różowego futerka minky. Jest to materiał niezwykle interesujący, bowiem jego powierzchnia przyozdobiona została dużą ilością mechanicznie wytłoczonych wypustek. Rewers kocyka powstał dzięki wykorzystaniu gładkiego, stonowanego futerka w kolorze popielatym, który doskonale kontrastuje całość. Obydwa materiały połączone ze sobą zostały za pomocą popielatej, atłasowej lamówki. Dbając o walory estetyczne produktu zdecydowaliśmy się na umieszczenie na "różowej stronie" pledu niewielkiego haftu, który przedstawia napis "Home Sweet Home" oraz niewielką kostkę.

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także legowisko standardowe, które wykonane zostało z dokładnie tych samych materiałów, co opisywany powyżej pled. Macie więc Państwo szansę stworzyć niepowtarzalny i komfortowy komplet dla swojego czworonoga.

Zalety kocyka dla psa lub kota:

  • Wygodny, komfortowy i ciepły
  • Wykonany z najwyższej jakości materiałów
  • Nadaje się do wykorzystywania zarówno w domu, jak i w podróży
  • Łatwy do utrzymania w czystości
  • Przyozdobiony eleganckim haftem
  • Doskonale izoluje od zimna i przeciągów
  • Wykończony atłasową lamówką

Wymiary kocyka:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska