Współpracuj z nami

Beżowo-błękitne posłanie dla charcika

Kod produktu: LEST 1222
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Każdy z nas z ogromną ulgą przychodzi do domu po pracy. Najchętniej pewnie wszyscy położylibyśmy się do łóżka i ucielibyśmy sobie choć krótką, energetyzującą drzemkę. Wiemy jednak, że nie zawsze jest to możliwe, ponieważ w natłoku codziennych spraw bardzo trudno jest znaleźć choć chwilę dla siebie. Nasze małe pieski równie intensywnie przeżywają każdy dzień, dlatego niezwykle ważne jest by pod koniec dnia także miały możliwość zregenerować swoje siły w swoim własnym domku. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających czworonogów, zdecydowaliśmy się na stworzenie nowej kolekcji królewskich legowisk.

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko wykonane zostało z najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Jego ścianki boczne (stelaż) wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki poliuretanowej, dzięki czemu nie odgniatają się one nawet podczas długiego niewłaściwego użytkowania i mogą stanowić oparcie dla głowy znużonego snem pieska. Obite zostały ponadto ciepłym i miłym w dotyku, beżowym futerkiem o strukturze małych minek, dzięki czemu całość wygląda niezwykle oryginalnie. Na ich górny rant naciągneliśmy futerko o takiej samej strukturze, jednak w kolorze błękitnym, dzięki czemu całość jest doskonale ze sobą zestawiona. Poduszkę, którą znajdą Państwo w środku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu jest ona niezwykle wygodna i doskonale chroni psa przed chłodem podłoża. Jej zaletą dodatkowo jest fakt, iż jest ona dwustronna, znaczy to tyle, że to Państwo możecie decydować jak wyglądać będzie ostatecznie legowisko. Z jednej strony obita jest futerkiem w kolorze beżowym, a z drugiej błękitnym, który wykorzystaliśmy do przyozdobienia górnego rantu posłania. Spód legowiska wykonany jest z antypoślizgowego materiału. 

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej przedstawiającego koronę i napis "The Prince sleeps here" - jest to wariant dla pieska. Na Państwa życzenie możemy umieścić w tym miejscu wariant dla suczki z napisem "The Princess sleeps here". O swoim wyborze prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia. 

Jeśli chcecie Państwo stworzyć niepowtarzalny komplet, to z tego miejsca proponujemy Wam zakup kocyka, który wykonany został z tych samych materiałów, co widoczne powyżej legowisko.

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp. (oddzielnie poduszkę i posłanie), ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety posłania dla psa:  

  • ma dwustronną, dwukolorową poduszkę
  • nadaje się do prania w pralce w niskiej temp.
  • przyozdobione haftem
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • miękkie i wygodne 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Schodki dla psa żyrafa
Cena od: 220.00 zł
Bluza dresowa czarna
Cena od: 60.00 zł
Posłanie standard czarne
Cena od: 40.00 zł
Legowiska