Współpracuj z nami

Koc z haftem ecru-błękitny

Kod produktu: LEKO 1237
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Musicie Państwo przyznać nam rację, kiedy wysnujemy wniosek, iż eleganckie i oryginalne dodatki zdecydowanie poprawiają nie tylko wygląd naszego mieszkania, ale także nasze samopoczucie, kiedy w nim przebywamy. Trendy się zmieniają, w jednym sezonie panuje hype na styl retro, w innym ogromna ilość osób dekoruje swoje mieszkanie motywami liści i kwiatów. Niezwykle ważnym jest jednak, i o tym przede wszystkim nie powinniśmy zapominać, że to dodatki w mieszkaniu są dla nas, a nie my dla nich. Cóż nam po produktach, które są ładne, ale do tego bardzo niepraktyczne? Czyż każdemu z nas nie zdarzyło się chociaż raz w życiu kupić niewygodną poduszkę, czy bardzo nieporęczny kubek, tylko i wyłącznie dlatego, że nam się spodobał? Dekorując swoje mieszkanie musimy zwrócić przede wszystkim uwagę na praktyczną stronę dodatków. My jako właściciele małych psów doskonale wiemy, że niektóre produkty przeznaczone dla nich czasami są bardzo piękne i oryginalne, niestety bardzo często też niepraktyczne i niewygodne dla psa. Chcąc więc stworzyć akcesoria, które nie tylko pasowałyby do wnętrz, ale przede wszystkim doskonale służyłyby psu nasi projektanci stworzyli linię koców dla psów, z których korzystać można zarówno w lecie, jak i w zimie.

Zewnętrzna strona kocyka widocznego na zdjęciach powyżej powstała dzięki wykorzystaniu oryginalnego, miękkiego w dotyku, beżowego futerka minky, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości małych wypustek. Jego rewers powstał z tego samego materiału, jednak w kolorze głębokiego błękitu. Zdecydowaliśmy się na takie materiały, ponieważ poza tym, że wyglądają razem bardzo ładnie i tworzą nietuzinkową całość, to są niezwykle miłe w dotyku i ciepłe, dzięki czemu doskonale chronić będą wszystkie małe zmarzluchy przed zimnem. Całość wykończona została niebieską, atłasową lamówką i ozdobiona różowym haftem przedstawiającym napis „The Prince sleeps here" - jest to wariant dla pieska, na Państwa życzenie możemy naszyć w tym miejscu haft dla suczki - „The Princess sleeps here". O Waszym wyborze poinformujcie nas w komentarzu do zamówienia.

W razie dużych zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie.

Kocyk stworzyć może także oryginalny i niepowtarzalny komplet z legowiskiem standardowym. Zachęcamy więc Państwa do zakupu obydwu produktów, tak by Wasz ulubieniec miał jak najlepszy standard wypoczynku. 

Zalety kocyka dla psa: 

  • wykonany z najwyższej jakości materiałów
  • przyozdobiony haftem
  • doskonale chroni psa od zimna i przeciągów
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • stworzy idealny komplet z legowiskiem standardowym
  • ciepły, miły w dotyku i bardzo przytulny
  • można z niego korzystać zarówno w lecie, jak i w zimie

Wymiary kocyka:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska