Współpracuj z nami

Sofa różowo-czarny tygrysek

Kod produktu: LESO 1176
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
110.00 szt
Informacje

W naszym internetowym sklepie internetowym pojawiły się nowe posłania dla małych psów, które z powodzeniem można wykorzystywać nie tylko w domu, ale również wtedy, gdy przewozimy swojego pupila samochodem. Takim posłaniem jest także wyżej widoczna sofa, która jest bardzo lekka i poręczna. 

Przedstawiona na powyższych zdjęciach sofa dla psa zaliczana jest do najlepiej sprzedających się posłań jakie do tej pory zeszły z linii produkcyjnej naszej firmy. Do jej uszycia użyliśmy dwóch rodzajów tkaniny. Owalne oparcie sofy ozdobione zostało eleganckim i niezwykle wyrazistym futerkiem koloru różowego, na którym naniesione zostały czarne, tygrysie prążki. Poduszka sofy wykonana została z bardzo mocnej bawełny koloru czarnego. Zarówno oparcie jak i poduszka sofy wypchane zostały drobnymi kuleczkami silikonu, które doskonale rozkładają się na całej powierzchni posłania tworząc cieplną barierę chroniącą zwierzę przed zimnym podłożem.

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Zalety sofy dla psa:  

  • miękka i bardzo przytulna
  • uszyta z futra oraz bawełny
  • można ją prać w pralce
  • ozdobiona kokardkami
  • można ją wykorzystać jako poduszkę 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska