Współpracuj z nami

Obroża dla psa czerwona z cyrkoniami

Kod produktu: AKSM 0871
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
44.00 szt
44.00 szt
44.00 szt
Informacje

Jednym z podstawowych akcesoriów jakie powinien posiadać nasz pies to smycz oraz obroża. Bez nich w żaden sposób nie możemy wyprowadzać naszego pupila na dwór bez obawy ze nam ucieknie lub co gorsze - wpadnie pod auto, dlatego pierwszą rzeczą jaką powinniśmy zrobić, kiedy zawita w naszym domu nowy, czworonożny przyjaciel jest zakup dobrej smyczy oraz obroży. Nasza firma ma dla Państwa kilkanaście propozycji z których z pewnością wybiorą coś państwo dla swojego psa.
W nowej kolekcji obroży spod znaku York Design naturalne cyrkonie olśniewają swoim zdecydowanym blaskiem. Każdy z oszlifowanych kamieni otulony został srebrną oprawą, która doskonale podkreśla kolor oraz wydobywa jego głębię. Błyszczące cyrkonie zostały zestawione z doskonałej jakości cielęca skórą koloru czerwonego, która nadaje całości wyrazu oraz sprawia że z pozoru zwykła obroża dla psa staje się kaletniczym arcydziełem. Jej wewnętrzną stronę wykonano również z bardzo miękkiej skóry w czarnym kolorze. Staranne przeszycia obroży, które wykonane zostały grubą nicią sprawiają że produkt z pewnością posłuży Waszemu psu przez bardzo długi okres czasu.
Prezentowana przez nas obroża dla psa z tygodnia na tydzień staje się hitem wśród właścicieli yorków, bowiem krwistoczerwony kolor jest wręcz przypisany dla tej rasy.
Czerwona obroża dla psawystępuje w trzech rozmiarach:

  • długość 30 cm, szerokość 1 cm (york, ratlerek, chihuahua)
  • długość 35 cm, szerokość 1,5 cm  (maltańczyk, chiński grzywacz, shi-tzu)
  • długość 40 cm, szerokość 1,5 cm (west, buldożek francuski)

Podczas składania zamówienia w "komentarzu do zamówienia" należy podać nam jaką długość obroży Państwo wybrali.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska