Koszyk Moje konto Rejestracja
ubranka dla psów
akcesoria dla psów
legowiska dla psów
ubranka dla psów


Sofa ecru Sofa ecru

powrót wydrukuj

Sofa ecru


Rozmiar:

rozmiar
szer. wys. gł.
cenailość
63 x 15 x 45 105.00 PLN szt


Informacje

Królewski pies powinien leżeć w królewskim łożu. Przedstawione na zdjęciu legowisko dla psa to najnowszy produkt marki York Design, który skierowany jest dla psów rasy Yorkshire Terrier. Zostało uszyte z mocnego, a zarazem delikatnego materiału futerkowego w kolorze ecru. Poduszka oraz ścianka boczna legowiska zostały wypełnione kulkami silikonowymi, zapewniającymi maksymalną wygodę yorka. Na ściance bocznej wyhaftowany został brązową nitką duży napis Yorkshire Terrier oraz przepiękna korona.

Napis Yorkshire Terrier jest tu tylko przykładową nazwą, jaką możemy specjalnie na Państwa życzenie wyhaftować. Równie dobrze może to być napis Chihuahua Angelika. Jedynym stałym motywem legowiska jest korona oraz logo York Design.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie na temat produktów

Dodaj opinie
OcenaWypowiedź użytkownikaData dodania
6super2010-02-14 19:21:52
6Kupiłam to wspaniałe legowisko dla mojego yorka i jestem z niego bardzo ale to bardzo zadowolona. Wprawdzie ma jasny kolor ale prałam już je 2 razy w niskiej temperaturze i wygląda dalej jak nowe. Jest bardzo miękkie a moja Suzi nie chce z niego wychodzić.2010-02-16 21:51:04
6Ta sofa jest wspaniała, a moja Gwiazda ją uwielbia.2010-08-28 10:42:28