Współpracuj z nami

Fotelik samochodowy jasny beż

Kod produktu: AKFO 1068
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje
Kupując nowy samochód sprawdzamy wiele aspektów, weryfikujemy np. czy dobrze się go prowadzi, czy ma podgrzewane siedzenia i czy fotele są wygodne. Przy tym wszystkim niestey większość z nas zapomina o tym, że także zadowolenie czworonoga z nowego pojazdu jest niezwykle ważne, w innym razie będzie on źle znosił podróż i będzie płakał. Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wygodnycyh psów zdecydowaliśmy się na stworzenie kolekcji fotelików samochodowych, które umożliwią im bezpieczną i komfortową podróż.  Stosując w samochodzie nasz fotelik masz ponadto gwarancję, że Twój pupil pozostanie na swoim miejscu przez całą podróż a tym samym Twoja uwaga skupiać się będzie tylko i wyłącznie na drodze. Dodatkowo możesz być pewny, że Twoja tapicerka nie ulegnie żadnym uszkodzeniom a sierść psa nie będzie wszędzie. W razie zabrudzeń fotelik bez problemu można wyprać w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach). 
Widoczny na zdjęciach model wykonany został z dwóch rodzajów tkanin. Zewnętrzne obicie posłania wykonane zostało z czarnej bawełny,a wewnętrzne z bardzo miłego w dotyku futerka w kolorze ecru, które ma strukturę małych wypustek. Wnętrze wypchane zostało dużą ilością kulek silikonowych dzięki czemu fotelik jest bardzo miękki. Na jednej ze ścianek wewnątrz posłania umieszczony został bardzo ładny haft przedstawiający zarys małego yorka.
Nasz fotelik został ponadto wyposażony w krótką smycz, która przypięta do obroży czworonoga uniemożliwi mu poruszanie się po całym samochodzie, oraz w specjalne mocowania dzięki którym można go przypiąć do pasów bezpieczeństwa znajdujących się  na tylnej kanapie pojazdu.
 
Zalety fotelika:
  • niezastąpiony podczas podróży samochodem
  • posiada krótką smycz i mocowania, którymi można go przypiąc do pasów bezpieczeństwa
  • w razie zabrudzeń można prać go w pralce
  • wnętrze obite miłym w dotyku futerkiem
  • posiada haft przedstawiający yorka
Wymiary fotelika:
  • szerokość: 60 cm
  • głębokość: 45 cm
  • wysokość: 20 cm 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska