Współpracuj z nami

Pistacjowo-szare posłanie dla Shih tzu

Kod produktu: LEOK 1427
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Niektórzy właściciele shih tzu stwierdzą, że czasami ich pupile zachowują się bardziej jak domowy kot niż merdający ogonem psiak. Jest to poniekąd prawda, a stwierdzenie to ma swoje podstawy w charakterze tych pięknych, długowłosych zwierząt. Shih tzu są bardzo wierne i oddane swoim opiekunom, jednakże często to one decydują, kiedy jest czas na wspólne pieszczoty. Stąd też może się wziąć to porównanie do iście kocich zachowań. Dzięki swojemu pogodnemu nastawieniu, czworonogi te często wprowadzają wszystkich domowników w wesoły nastrój. Ich łagodne usposobienie i przyjazne nastawienie wobec ludzi sprawia, że shih tzu są idealnymi psami towarzyszącymi, które słodko drzemią na kolanach swojego opiekuna. Przedstawiciele tej rasy potrafią się łatwo dostosować do warunków, w jakich przyjdzie im żyć, dlatego nadają się do mniejszych mieszkań oraz domów z ogrodami. W każdym miejscu będą się czuły dobrze, o ile ich rodzina jest z nimi. Ponadto są one tolerancyjne i niekonfliktowe, dlatego posiadaczom shih tzu nic nie stoi na przeszkodzie do tego, aby zaadoptować inne zwierzątko. Jednakże niezależnie od tego, ile pupili macie pod swoją opieką, każdemu z nich należy się własny kąt, w którym może odpocząć po całym dniu lub uciąć popołudniową drzemkę. Dlatego też z dumą prezentujemy legowisko stworzone tak, aby spełniało wszystkie potrzeby tych uroczych futrzaków. 

Pistacjowo-szare posłanie dla Shih tzu

Prezentowane na zdjęciach powyżej posłanie zostało profesjonalnie zaprojektowane oraz wykończone z najlepszych materiałów na rynku. Podstawę spania stanowi stelaż z pianki poliuretanowej posiadającej tzw. funkcję “memory”, która sprawia, że niezależnie od tego z jaką siłą naciśniemy na piankę, zawsze powróci ona do swojego bazowego kształtu. Za obicie w przypadku tego modelu posłużyły dwa wysokiej jakości materiały. Górna część posłania obszyta została materiałem minky w kolorze pistacjowym. To delikatne futerko posiada w swojej strukturze wypustki odpowiadające za miękkość w dotyku. Z kolei obicie dolnej części wykonano z eleganckiej eko-skóry w kolorze szarym, która podkreśla szykowność legowiska i sprawia, że produkt zalicza się do grupy “premium”. Ponadto, na bocznej stronie obicia naniesiony został haft przedstawiający psa wraz z napisem “Home Sweet Home”. W skład legowiska wchodzi także wyciągana poduszka obszyta równiej wcześniej wspomnianym materiałem minky. Wewnątrz niej znajduje się spora ilość silikonowych kulek, które bezpośrednio odpowiadają za wysoki komfort i wygodę snu oraz zapewniają sprężystość po praniu

Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż z posłania korzystać mogą także psy innych ras, a także koty! 

Zarówno oparcie posłania, jak i poduszkę można z powodzeniem prać w pralce, dzięki czemu higiena produktu nieustannie pozostanę na bardzo wysokim poziomie. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie przekroczyć temp. 40 stopni Celsjusza oraz obroty w jakich pierzemy oparcie nie przekraczały 1200, a w przypadku poduszki 800.   

Zalety legowiska dla Shih tzu: 

  • eleganckie i szykowne, łatwo dopasowuje się do wnętrz mieszkań 
  • starannie i precyzyjnie wykonane z najwyższej jakości materiałów 
  • możliwość prania w pralce 
  • łatwe w utrzymaniu w czystości 
  • umożliwia zwierzęciu wygodne ułożenie się 
  • miękkie w dotyku i zarazem wytrzymałe 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska