Współpracuj z nami

Pled czarny z czerwonymi dodatkami

Kod produktu: LEKO 1053
Cena: 69.00
Produkt archiwalny
Informacje

Każdy z nas lubi wygrzewać się na kocu w ciepłe dni (nie w upalne) w promieniach Słońca. Nie ma to tylko pozytywnego wpływu na nasz wygląd, opaleniznę, ale także na samopoczucie. W słoneczne dni bowiem czerpiemy wiele witaminy D, dzięki czemu czujemy się lepiej, oraz wzmacniamy swoje kości i zęby. Podobny wpływ Słońce ma również na zwierzęta, dlatego nie powinniśmy zapomnieć o zapewnieniu czworonogowi kocyka, na którym może odpoczywać.
W dniu dzisiejszym nasza firma chciałaby zaprezentować Państwu dwukolorowy pled wykonany z najwyższej jakości materiałów. Z jednej strony obity gładkim futerkiem w kolorze czarnym, a z drugiej czerwonym o strukturze przypominającym różyczki. Jest to niebywały plus pledu, ponieważ sprawdzi się on także doskonale w roli okrycia w chłodne, zimowe wieczory. Oba materiały połączone ze sobą zostały lamówką w kolorze czerwonym, która doskonale zamyka całą kompozycję pledu. Na froncie okrycia wyhaftowana została także średniej wielkości, czerwona łapka.
W razie zabrudzeń, produkt z powodzeniem można prać w pralce. Należy jednak pamiętać o tym, aby ustawić niską temperaturę kąpieli. 

Dla osób które zastanawiają się nad zakupem tego eleganckiego pledu mamy informację iż w naszym sklepie można do kompletu dokupić posłanie które uszyte zostało z tych samych tkanin.

Zalety pledu:

  • Idealny do wypoczynku na słońcu
  • Niezastąpiony jako okrycie
  • Niezwykle miękki i miły w dotyku
  • Uszyty z najwyższej jakości tkanin
  • Można prać go w pralce

Wymiary pledu

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska