Współpracuj z nami

Budka dla psa popielato-różowa

Kod produktu: LEBU 1430
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
160.00 szt
Informacje

Eleganckie i stylowe legowisko dla psa to produkt, bez którego nie obejdzie się żaden mały i średni czworonóg. Nas producentów wysokiej jakości produktów dla zwierząt cieszy nas tendencja, którą zauważyć można na rynku zoologicznym – coraz więcej właścicieli decyduje się na zakup dobrej jakości produktów dla swoich czworonogów, w tym przede wszystkim wygodnych legowisk i ciepłych ubranek, które szczególnie przydatne są podczas chłodniejszych pór roku. Co się tyczy posłania, jest to dodatek niezbędny, z którego Wasz psiak korzystać będzie przez cały rok, niezależnie od temperatury. Warto jest się więc wyposażyć w produkt wysokiej jakości, który sprawdzi się przez co najmniej kilka sezonów. Taką rolę spełnić może jedna z naszych najnowszych budek z futerka minky dla psa, która zaprojektowana została z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, a do której wykonania posłużyły wysokiej jakości materiały i wypełnienia.  

Popielato-różowa budka

Do wykonania stelażu legowiska posłużył nam gruby na ok 2 cm blok pianki poliuretanowej, który charakteryzuje się posiadaniem funkcji “Memory”. Oznacza to, że nawet po długim czasie nieprawidłowego użytkowania oraz opieraniu się na ściankach bocznych, całość powróci do swoich pierwotnych kształtów. Jest to więc cecha, która również w zdecydowanym stopniu przyczyni się do łatwego przewożenia legowiska w samochodzie. Do obicia ścianek bocznych posłużyło nam stylowe i oryginalne futerko minky w kolorze jasnego popielu. Tkanina ta charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek, które pozytywnie wpływają nie tylko na wygląd całości, ale przede wszystkim na wygodę zwierzęcia. W centralnej części budki znajduje się wyciągana, dwustronnie obszyta poduszka, której wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej. Poduszka również obszyta została futerkiem minky, jednakże w kolorze pudrowego różu. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie całości różową kokardką z futerka.   

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce. Należy pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty, a temp. nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza.

Zalety budy dla psa:

 • wykonana z wysokiej jakości tkanin oraz stelażu
 • dobrze układa się pod naciskiem ciała psa
 • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
 • miękka, wygodna i komfortowa
 • dobrze izoluje od zimna, przeciągów i hałasu
 • łatwa do utrzymania w czystości

 

Wymiary zewnętrzne mniejszej budy:

 • szerokość 45 cm
 • głębokość 35 cm
 • wysokość 35 cm

Wymiary zewnętrzne większej budy:

 • szerokość 50 cm
 • głębokość 42 cm
 • wysokość 40 cm

Widoczny na zdjęciach powyżej psiak to przedstawiciel rasy biewer, który waży 1,5 kg oraz odpoczywa w mniejszej budce.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Schody czarne
Cena od: 220.00 zł
Chusta dla psa czerwona
Cena od: 15.00 zł
Legowiska