Współpracuj z nami

Miętowo-popielate legowisko Home Sweet Home

Kod produktu: LEST 1308
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
105.00 szt
115.00 szt
125.00 szt
Informacje

Nasza firma od wielu lat stara się projektować i produkować produkty dla zwierząt najwyższej jakości. Odpowiedni dobór artykułów z których korzystamy to dopiero połowa sukcesu, bowiem bardzo dużo zależy od samego wykonania. Dzięki temu, że w naszej firmie pracują wykwalifikowani projektanci i kracowe możecie Państwo swobodnie przebierać w oferowanych przez nas legowiskach, czy ubrankach. Doskonale świadomi jesteśmy tego, iż legowiska standardowe to niezaprzeczalny faworyt wielu z Państwa, dlatego też stale decydujemy się na tworzenie nowych wariantów kolorystycznych tego typu posłania, oraz na wykorzystywanie nowych tkanin. Naszym priorytetem jest zagwarantowanie zwierzętom, zarówno psom jak i kotom, najwyższego standardu, który umożliwi im spokojny i bezpieczny odpoczynek. Wierzymy, że miłość, którą obdarzamy nasze czworonogi wraca w codziennym życiu, dlatego też powinniśmy zadbać o to by nasze pupile dostawały jej wiele. Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko to idealna propozycja na sezon wiosenno-letni, która doskonale dopasuje się do feeri barw, którą otaczamy się na codzień. 

Miętowo-popielate legowisko Home Sweet Home 

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko powstało w wyniku połączenia dwóch rodzajów futerek, tak by zagwarantować Waszemu pupilowi najwyższy standard i komfort. Stelaż posłania stanowi 3 centymetrowa pianka poliuretanowa, która posiada funkcję "Memory", znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne powracają do pierwotnych kształtów. Cecha ta zdecydowanie ułatwi Wam transportowanie legowiska, ponieważ nawet po zgniecieniu wróci do swojego pierwotnego kształtu. Ścianki boczne zdecydowaliśmy się obić miętowym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów. Dzięki takiej fakturze odpoczynek w posłaniu będzie bardzo komfortowy. Górny fant przyozdobiliśmy popielatym, gładkim futerkiem, aby doskonale skontrastować i wykończyć całość. Poduszeczkę, którą znajdą Państwo w legowisku wypełniliśmy dużą ilością kulki silikonowej, dzięki czemu pupil jest doskonale chroniony od chłodu podłoża. Jej zaletą jest ponadto fakt, iż jest ona dwustronna, z jednej strony obita miętowym futerkiem (tym co ścianki boczne), a z drugiej popielatym. Dzięki takiej innowacji to Państwo sami będziecie mogli decydować o wyglądzie legowiska. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie delikatnego, średniej wielkości haftu na ściance bocznej z napisem "Home sweet home" oraz symbolem średniej wielkości kości. Spód spania ponadto powstał dzięki zastosowaniu antypoślizgowego materiału.  

W razie zabrudzeń, nasze nowe legowisko z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, aby ustawić program na niskie obroty, oraz po wypraniu ,,strzepnąć" poduszkę tak, by powróciła do pierwotnych kształtów. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów.  

Zalety posłania dla kota lub psa:

  • wykonane z wysokiej jakości materiałów i półproduktów
  • mogą z niego korzystać zarówno koty, jak i psy
  • przyozdobione eleganckim haftem
  • posiada dwsutronną, dwukolorową poduszkę
  • miękkie i bardzo wygodne
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • można z niego korzystać zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Majtki dla psa różowe
Cena od: 26.00 zł
Kombinezon popielaty futro minky
Cena od: 110.00 zł
Legowisko budka jesienne liście
Cena od: 210.00 zł
Legowiska