Współpracuj z nami

Ecru-różowy koc minky

Kod produktu: LEKO 1200
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Wszystkie produkty oferowane przez nasz sklep internetowy zaprojektowane i stworzone zostały po to, by zagwarantować wszystkim psom małych i średnich gabarytów wysoki standard wypoczynku, oraz najwyższy komfort. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zachęcić Państwa do zakupu jednego z naszych kocyków z serii "Home Sweet Home", które wykonane zostały w całości z futerek. 

Awers pledu wykonany został z futerka w kolorze ecru, o strukturze małych wypustek, a rewers z futerka różowego i gładkiego. Oba materiały połączone ze sobą zostały za pomocą różowej, atłasowej lamówki, dzięki czemu cały produkt jest doskonale wykończony. Dbając o walory estetyczne, nasi styliści zdecydowali się na umieszczenie niewielkiego haftu w rogu kocyka, który przedstawia napis "Home Sweet Home", oraz średniej wielkości kostkę dla psa. Dzięki zastosowaniu takiego ozdobnika żaden z domowników nie pomyli się i nie przywłaszczy sobie nowego kocyka pieska.

W razie zabrudzeń kocyk prać można w pralce w niskiej temp. oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie.

W naszej ofercie dostępne jest także legowisko standardowe, oraz elegancka poduszka, które wykonane zostały dokładnie z tych samych materiałów, co widoczny na zdjęciach powyżej pled, dlatego też zachęcamy Państwa do obejrzenia naszych najnowszych produktów w celu stworzenia niepowtarzalnego kompletu dla swojego czworonoga. 

Zalety kocyka dla psa:

  • ciepły, miły w dotyku i bardzo wygodny
  • z dwóch stron obity futerkami
  • przyozdobiony haftem
  • nadaje się do prania w pralce
  • doskonale ochroni Twojego psa przed chłodem 

Wymiary kocyka:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm 
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska