Współpracuj z nami

Brązowe schodki dla psa lub kota

Kod produktu: AKSC 1461
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
Informacje

Większość osób kupując małego psa z początku nie zdaje sobie nawet z tego sprawy jak trudne może okazać się dla niego przemieszczanie się wszystkich zakątkach naszego mieszkania. Problem ten zaczyna się pojawiać już w pierwszych dniach pobytu w nowym domu, kiedy to szczeniak a czasem nawet dorosły pies ma spory problem z wyskoczeniem na łóżko bądź też fotel znajdujący się w salonie. W takiej sytuacji z pomocą mogą przyjść specjalne schody, które można ustawić w dowolnym miejscu naszego mieszkania. Nad tym projektem pracował sztab naszych stylistów, dzięki czemu schody są nie tylko praktyczne, ale również bardzo eleganckie – z powodzeniem można je umieścić w każdym miejscu nowocześnie urządzonego mieszkania. Nie będziecie musieli się Państwo już marwtić o to, czy Wasz psiak doskoczy do fotela, ponieważ schodki zdecydowanie ułatwią mu codzienne funkcjonowanie. 

Jasnobrązowe schodki dla psa lub kota

Stelaż naszych schodków powstał dzięki wykorzystaniu grubego bloku pianki poliuretanowej, która znana jest naszym klientom przede wszystkim ze ścianek bocznych legowisk dla psów. Zdecydowaliśmy się na takie wypełnienie, ponieważ jest ono bardzo stabilne i sprężyste, a w razie jakichkolwiek upadków czworonoga zamortyzuje ono upadek i zadba o bezpieczeństwo psiaka. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż schodki posiadają 3 stopnie takiej samej wysokości, co z pewnością ułatwi zwierzęciu przemieszczanie się. Do obicia stelażu posłużył nam pokrowiec z jasnobrązowego, gładkiego futerka, który sprawi, że zwierzak jeszcze chętniej będzie korzystał z dodatku. Co ciekawe, niektóre psiaki decydują się także na wypoczywanie na stopniach schodków, ponieważ są one niezwykle wygodne i sprężyste. Dodatkowo, na pierwszym stopniu umieszczona została cyrkoniowa aplikacja z logo naszej firmy, co z pewnością wpływa pozytywnie na walory estetyczne produktu.  

Kolejnym atutem schodków jest fakt, iż pokrowiec posiada zamek błyskawiczny na spodzie, dzięki czemu w razie zabrudzeń można go ściągnąć i wyprać w pralce (temp. 40 stopni Celsjusza z programem nastawionym na niskie wirowanie, max 800).   

Zalety schodków dla psa:

  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i wypełnień
  • w razie upadku zamortyzują upadek psiaka
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • stabline i bardzo wygodne
  • przyozdobione aplikacją na pierwszym stopniu 

 

Wymiary schodków:

  • szerokość 42 cm
  • wysokość 42 cm
  • głębokość 56 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Chusta dla psa malinowa
Cena od: 15.00 zł
Ubranie dla psa płaczcz biały
Cena od: 60.00 zł
Dres malinowy dolar
Cena od: 110.00 zł
Legowiska