Współpracuj z nami

Beżowo-brązowy kocyk dla psa żyrafa

Kod produktu: LEKO 1009
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Modne i praktyczne akcesoria dla psów nieustannie będą się cieszyć ogromnym powodzeniem wśród osób które chcą aby ich pupil żył na bardzo wysokim poziomie. Zresztą któż z nas nie kupiłby psu tak wspaniałego koca jak ten prezentowany na powyższych zdjęciach wiedząc ze dzięki niemu może z powodzeniem ochronić swoje meble oraz tapicerkę samochodu przed dewastacją swojego pupila. Beżowo-brązowy kocyk dla psa żyrafa to doskonałe  zabezpieczenie łóżka, sofy czy też kanapy przed zadrapaniami powstałymi na wskutek moszczenia się pupila na jego siedzisku oraz sierścią której zawsze jest wszędzie pełno gdy tylko nasz pupil zmienia swoją szatę. Oczywiście nie są to wszystkie walory tego produktu, gdyż z powodzeniem można go wykorzystać jako okrycie pieska podczas chłodnych wieczorów czy też eleganckiej wyściółki do legowiska.
Prezentowany przez nas produkt został niezwykle starannie uszyty z materiałów które dobierane są nie tylko pod względem kolorystycznym ale również praktycznym. W omawianym przypadku za materiał wierzchni posłużyła nam beżowo-brązowa tkanina futerkowa z nadrukiem niesymetrycznych łatek przypominających barwy ochronne afrykańskiej żyrafy. Materiał ten doskonale izoluje psa przed chłodem oraz sprawia że pupil leżąc na nim czuje się niezwykle komfortowo. Podkład kocyka (rewers) wykonany został z bardzo wytrzymałej i odpornej na rozciąganie bawełny w czarnym kolorze. Do połączenia obu materiałów posłużyła nam atlasowa lamówka którą wykończone zostały wszystkie krawędzie kocyka. Jedynym zdobieniem omawianego koca jest średniej wielkości logo naszej firmy które umieściliśmy w jego prawym, dolnym rogu.
Beżowo-brązowy kocyk dla psa jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, bowiem jeżeli tylko zauważymy na nim sierść psa wystarczy go ściągnąć z oparcia sofy oraz wytrzepać na świeżym powietrzu. W przypadku zabrudzenia produktu błotem (zabrudzone łapki psa po porannym spacerze) z powodzeniem można go wyprać w pralce automatycznej i w żadnym wypadku nie straci on swoich walorów użytkowych. Najeży jednak pamiętać aby czynność tą wykonywać w niskiej temperaturze.

Zalety kocyka dla psa:

  • wyjątkowo gruby i mięsisty
  • niezwykle miękki w dotyku i bardzo ciepły
  • z powodzeniem nadaje się do wykorzystania zarówno w domu jak i w samochodzie
  • można go prac w pralce
  • doskonały jako wyściółka legowiska

Wymiary kocyka:

  •  80 x 60
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Ubranko kamizelka ecru
Cena od: 60.00 zł
Sukienka niebiesko-biała
Cena od: 60.00 zł
Dres Adidog czarny
Cena od: 70.00 zł
Legowiska