Współpracuj z nami

Poduszka popielato-różowa dla teriera szkockiego

Kod produktu: LEEL 1194
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
75.00 szt
95.00 szt
Informacje
Najnowsza seria legowisk - poduszek - powstała z myślą o wszystkich pieskach, których waga nie przekracza 14/15 kg. Naszym głównym celem było stworzenie posłania, na którym nawet piesek bez rasy poczuje się "królewsko".
Do produkcji wyżej widocznej podusi wykorzystaliśmy produkty i materiały najwyższej jakości. Jej wsad w 100% stanowi kulka silikonowa, której główną zaletą jest fakt, iż jest hipoalergiczna, znaczy to tyle, że nie będzie ona wywoływać podrażnień i zaczerwienień nawet u najbardziej alergicznych czworonogów. Za jej obicie posłużyło nam bardzo eleganckie i miękkie futerko w kolorze popielatym, które posiada strukturę małych wypustek. Dzięki zastosowaniu takiego materiału, całość wygląda bardzo oryginalnie. Aby przyozdobić poduszkę, nasi projektanci zdecydowali się na obszycie jej różową, polarową falbanką, oraz przyozdobienie haftem z napisem "Home Sweet Home" oraz kostką dla psa.
W razie większych zabrudzeń produkt nadaje się do prania w pralce automatycznej w niskiej temp., oraz z ustawionym programem na niskie wirowanie.
W naszej ofercie dostępny jest także kocyk, który wykonany został z tych samych materiałów, co wyżej opisywana poduszka. Jeśli jesteście więc Państwo zainteresowani stworzeniem niepowtarzalnego kompletu dla swojego czworonoga, to wystarczy jedynie kliknąć w ten link.
 
Nasz nowy produkt dostępny jest w 2 rozmiarach:
  • Poduszka mniejsza (45 cm głębokość, 60 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 5 cm. Poduszka zalecana dla ras mniejszych takich jak maltańczyki, shih tzu, chihuahua, czy małe kundelki.
  • Poduszka większa (60 cm głębokość, 80 cm długość) - wymiary szacunkowe (bez falbanki) mogą się różnić o ok 2 cm w każdą stronę. Długość falbanki to ok 7 cm. Podusza zalecana dla ras większych takich jak westy, teriery szkockie, jack russell terrier, czy większe kundelki, których waga nie przekraczać będzie 14/15 kg.
 
Zalety poduszki dla psa:
  • miękka, wygodna i bardzo komfortowa
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • przyozdobiona haftem i falbanką
  • można z niej korzystać zarówno w samochodzie, jak i w mieszkaniu
  • obita z dwóch stron futerkiem
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska