Współpracuj z nami

Czarno-czerwone legowisko dla małego psa

Kod produktu: LEST 1285
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
105.00 szt
115.00 szt
125.00 szt
Informacje

Jeśli stoicie Państwo przed wyborem odpowiedniego posłania dla swojego czworonoga, to jesteście pod dobrym adresem, bowiem nasza firma specjalizuje się w produkcji i dystrybucji ubranek, posłań i akcesoriów dla psów i kotów. Na naszej stronie internetowej znajdziecie Państwo ogromny wybór eleganckich i praktycznych legowisk, które zagwarantują Waszemu psu lub kotu odpoczynek najwyższej jakości. Jeżeli jednak nie możecie się Państwo zdecydować, to osobiście możemy polecić zarówno Wam, jak i Waszym czworonogom jedno z posłań standardowych, które od wielu lat zdobywają serca nawet najbardziej wymagających czworonogów i ich właścicieli. Za sukcesem tego typu posłań stoi przede wszystkim prostota i niewychodzący z mody minimalizm, które nie tylko wpływają na komfort zwierzęcia, ale także na wygląd i jakość produktu. Na rynku akcesoriów dla zwierząt znaleźć można ogromną ilość pięknych, ale niesiety mało praktycznych produktów, w których zwierzęta anie chcą wypoczywać, ponieważ czują się przytłoczone. Z własnego doświadczenia możemy Państwu więc powiedzieć, iż tego typu spanka najczęściej sprzedają się zarówno w Polsce, jak i na całym świecie, ponieważ umożliwiają zwierzęciu jednocześnie komfotowy wypoczynek, oraz możliwość obserwowania otoczenia bez konieczności podnoszenia się. 

Eleganckie, czarno-czerwone legowisko dla małego psa lub kota to doskonałe rozwiązanie dla zwierząt w każdym wieku!

Biorąc pod uwagę fakt, iż grono naszych odbiorców jest bardzo zróżnicowane pod względem wieku, rasy, czy wielkości, to zdecydowaliśmy się zaprojektować posłanie w 3 rozmiarach, tak, by każdy średniej wielkości piesek lub kotek miał swoje "4 ściany". Odpowiednia konstrukcja, oraz wykorzystanie materiałów i półproduktów najwyższej jakości pozwoliły nam zaprojektować innowacyjną, ale bardzo wygodną i praktyczną konstrukcję posłania. Stelaż legowiska powstał dzięki wykorzystaniu grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, której niezwykłą zaletą jest fakt, iż nie odgniata się nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania. Specjalnie obniżone wejście ułatwi dostanie się do środka szczeniakom, bądź też psom z chorobami kostno-stawowymi. Odpowiednio obliczona wysokość ścianek bocznych doskonale będzie izolować czworonoga od hałasu, oraz przeciągów, które panują w mieszkaniu. Do obicia legowiska posłużyła nam elegancka i bardzo praktyczna tkanina - czarne futerko minky. Dodatkowo, górny rant posłania został obity tym samym materiałem, jednak aby nieco skontrastować całość, zdecydowaliśmy się użyć tkaniny w kolorze czerwonym. Nie pozostanie to z pewnością bez znaczenia dla Twojego psa, który znużony snem oprze swoją główkę o ściankę boczną. W centralnej części posłania znajduje się miękka, dwustronnie obita poduszka, która sprawia, że legowisko jest tak wygodne i miękkie. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, która doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia.   

Dbając o walory estetyczne, zdecydowaliśmy się umieścić na ściance bocznej haft, który dokładnie podkreśla, kto śpi w posłaniu :) Napis ,,the Prince sleeps here" może zostać zamieniony na ,,the Princess sleeps here'' - prosimy poinformować nas o Państwa wyborze w komentarzu do zamówienia. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczne na zdjęciach powyżej legowisko, oraz ozdobiony został tym samym haftem. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi wysoki standard wypoczynku, oraz odpowiednią ochronę od zimna i przeciągów. 

W razie zabrudzeń, nasze nowe legowisko z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej. Należy jednak pamiętać o tym, aby ustawić program na niskie obroty, oraz po wypraniu ,,strzepnąć" poduszkę tak, by powróciła do pierwotnych kształtów. 

Zalety posłania dla małego psa lub kota:

  • wygodne, eleganckie i bardzo praktyczne
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • nadaje się do wykorzystywania zarówno w mieszkaniu, jak i w podróży
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • przyzdobione haftem
  • ścianki boczne posiadają funkcję "Memory"
  • poduszka wypełniona dużą ilością kulki silikonowej
  • doskonale ochroni psa przed przeciągami i zimnem podłoża 
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska