Współpracuj z nami

Popielato-różowy domek dla psa

Kod produktu: LEDO 1301
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
190.00 szt
200.00 szt
Informacje

Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu psa lub kota, który ceni sobie wypoczywanie w spokojnym, cichym miejscu, to z pewnością nasz nowy domek przypadnie mu do gustu. Na rynku produktów zwierzęcych niestety nadal istnieje deficyt legowisk, które izolowały by psa, bądź też kota od zimna i hałasu, gwarantując mu przy tym spokojny, niczym nie zmącony sen. Naszym zadaniem, jako projektantów i miłośników zwierząt jest stałe poszerzanie asortymentu, który to służyć będzie najmniejszym czworonogom, które to wymagają szczególnej pielęgnacji. Dzięki naszej obserwacji i znajomości specyfiki charakteru małych psów udało nam się stworzyć produkt, który spełni jego najważniejsze wymagania. Duża liczba naszych czworonożnych domowników z natury jest nieco nieśmiała, czy też bojaźliwa, dlatego też zakup odpowiedniego posłania, w którym nasz pies mógłby poczuć się bezpiecznie jest strzałem w dziesiątkę! Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów, oraz odpowiednich półproduktów sprawiają, że nasz nowy domek to produkt niemal bez wad, zachęcamy więc Państwa do jego zakupu.

Popielato-różowy domek dla psa lub kota

Chcąc nieco odciążyć właścicieli zdecydowaliśmy się na zaprojektowanie innowacyjnego posłania dla psa, które sprawi, że Wasz pupil już nigdy nie zdecyduje się na spanie z Wami w łóżku, bowiem jego domek wydawać mu się będzie wygodniejszy i lepszy. Do jego wykonania wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości, które są przez nas wykorzystywane od wielu lat, dzięki czemu mamy gwarancję odporności na zniszczenia, oraz długiej żywotności legowiska. Produkt został zaprojektowany w taki sposób, by doskonale izolować psa czy kota od zimna, przeciągów i hałasu, dzięki czemu będzie on odpowiedni zabezpieczony, a jego sen będzie niczym nieprzerwany. Ścianki boczne oraz daszek domku wykonane zostały z grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż nie odgniata się nawet po długim czasie nieprawidłowego funkcjonowania. Zastanawiacie się Państwo jak to działa? Otóż gąbka posiada tak zwaną funkcję ,,Memory”, która pozwala jej zapamiętać swój pierwotny kształt. Do obicia zewnętrznej strony domku posłużyło nam miłe w dotyku, gładkie i bardzo eleganckie futerko w kolorze jasnego popielu. Zewnętrzną stronę obicia legowiska stanowi zaś różowa, wytrzymała na wszelkiego rodzaju zadrapania, różowa bawełna. Jej rzucająca się w oczy kolorystyka doskonale została przełamana popielą futerka, tworząc przy tym doskonały duet. Wewnątrz legowiska znajdziecie Państwo ponadto wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, która sprawia, że posłanie nie tylko jest bardzo wygodne, ale także doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa. Dbając o walory estetyczne, zdecydowaliśmy się umieścić niewielki haft przed wejściem do środka przedstawiający napis “Home Sweet Home”. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie, oraz temp. 40 stopni Celsjusza. 

Zalety domku dla psa lub kota:

  • doskonale izolować będzie psa od zimna i hałasu
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • nadaje się do wykorzystywania zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • przyozdobiony haftem
  • nawet pod wpływem nacisku ścianki boczne nie zmienią swojego położenia
  • posiada wyciąganą poduszkę 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (4/5) Dodaj komentarz:
Domek dla psa
Przytulny i bardzo fajnie wykonany domek dla małego psa. Zestawienie kolorów bardzo ładne a poduszka którą umieszczono w środku jest bardzo miękka i wygodna. Warto kupić to posłanie dla pieska
Ocena: 4 4.0 | Dodane przez:
Polecamy Również
Domek HSH malinowy
Cena od: 190.00 zł
Bluza dresowa różowa
Cena od: 60.00 zł
Bezrękawnik dla psa moro
Cena od: 80.00 zł
Torba niebieska kratka
Cena od: 140.00 zł
Legowiska