Współpracuj z nami

Wrzosowo-różowe legowisko dla psa

Kod produktu: LEST 1455
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Każdy z nas zasługuje na odrobinę luksusu w życiu. Objawiać się on może pod różnymi postaciami - niektórzy decydują się na wykupienie egzotycznego urlopu, inni stawiają na wygodne dodatki, które ułatwią i uprzyjemnią im codzienne funkcjonowanie. Również nasi czworonożni przyjaciele ponad wszystko cenią sobie komfort na najwyższym poziomie, dlatego też tak często decydują się na odpoczynek na kanapie, bądź też w łóżku właściciela. Nie jest to nic złego, o ile nie ma to miejsca co nocy. Nie możemy pozwolić na to, by obecność naszego psiaka w łóżku wpływała na komfort naszego snu, dlatego też powinniśmy wyznaczyć jasne granice, do których dostosować powinni się wszyscy domownicy. Podstawą sukcesu z pewnością jest zainwestowanie w wysokiej jakości posłanie dla psa, które stanie się konkurencją dla naszego łóżka. Projektanci w naszej firmie dołożyli wszelkich starań, by oferowane przez nas posłanie standardowe spełniało wszystkie, nawet najbardziej absurdalne potrzeby psiaka, dlatego cieszyć on będzie się mógł komfortem na najwyższym poziomie. 

Wrzosowe legowisko dla małego psa

Stelaż widocznego na zdjęciach powyżej legowiska dla psa powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej. Jego zaletą niewątpliwie jest miękkość, lecz także umiejętność powracania do bazowego kształtu niezależnie od siły nacisku - jest to tzw. Funkcja “Memory”, która najlepiej sprawdza się podczas transportowania legowiska. Do wykonania obicia użyto miłego w dotyku futerka w kolorze wrzosowym. Nasze produkty skupiają się nie tylko na walorach estetycznych, ale także na praktyczności, dlatego futerko sprawi, że drzemiącemu zwierzaczkowi będzie wygodnie jak nigdzie indziej. Okrągły kształt legowiska ułatwia czworonogowi ułożenie się w dogodnej dla niego pozycji. Kolejnym, jakże kluczowym elementem jest wyciągana poduszka, która z jednej strony obita została tą samą tkaniną co ścianki boczne, a z drugiej strony zaś różowym futerkiem “różyczką”, który wykorzystany również został do przyozdobienia górnych rantów legowiska. To od Państwa zależeć będzie wygląd i design posłania. Warto także zwrócić uwagę na fakt, iż w razie niedużych zabrudzeń nie musimy od razu prać poduszki, a jedynie wystarczy obrócić ją na drugą stronę. Wewnątrz poduszki umieściliśmy masę silikonowych kulek, które bezpośrednio przekładają się na wygodę i komfort snu. W celu podkreślenia walorów estetycznych posłania na ściance bocznej umieszczony został haft przedstawiający łapkę psiaka oraz do ścianek bocznych przymocowane zostały dwa pomponiki.  

W razie zabrudzeń posłanie z powodzeniem prać można w pralce automatycznej ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza. Należy pamiętać o tym, aby obydwa elementy (poduszkę oraz oparcie) prać oddzielnie, aby odpowiednio zadbać o ich wygląd.

Z tego miejsca chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż w naszej ofercie znajdziecie Państwo kocyk, który wykonany został z dokładnie tych samych materiałów, co opisywane powyżej posłanie. Decydując się na jego zakup zagwarantujecie swojemu czworonogi doskonałą ochroną od zimna i przeciągów.   

Zalety wrzosowego legowiska dla psa:

  • dobrze układa się pod naciskiem ciała pieska
  • nadaje się do prania w pralce
  • przyozdobione jest haftem oraz pomponikami
  • niezwykle wygodne i komfortowe
  • doskonale izoluje od zimna i przeciągów
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą, dwukolorową poduszkę
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska