Współpracuj z nami

Stalowa budka dla psa

Kod produktu: LEBU 1432
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
160.00 szt
Informacje

Jeśli szukacie Państwo wysokiej jakości legowiska dla swojego psiaka, który zagwarantuje Waszemu pupilowi komfortowy i spokojny wypoczynek w każdej sytuacji, to jedna z naszych stylowych budek dla psa z pewnością spełni Wasze wymagania. Całość została zaprojektowana tak, by być łatwa w transporcie, dlatego sprawdzi się w domu, w którym właściciele często podróżują ze swoim psiakiem. Stelaż legowiska dla psa charakteryzuje się posiadaniem tak zwanej funkcji “Memory”, która sprawi, że całość powróci do swoich pierwotnych kształtów, nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania, czy odgnieceniu. Sami więc Państwo widzicie, że cecha ta zdecydowanie ułatwi transport posłania, ponieważ umożliwi jego zapakowanie nawet do bagażnika. Całość jest ponadto niezwykle sprężysta, a przy tym lekka, dzięki czemu będziecie mogli przestawiać posłanie w różne części mieszkania, tak by Wasz psiak mógł mieć Was zawsze na oku. Warto ponadto zwrócić uwagę na fakt, iż stelaż budki umożliwi zwierzęciu swobodne obserwowanie otoczenia, a przy czym będzie dobrze chronił psiaka od zimna i przeciągów.  

Budka dla psa stalowa

Stelaż oraz ścianki boczne powstały dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, który charakteryzuje się posiadaniem już wcześniej wspomnianej funkcji “Memory”. Do obicia ścianek posłużyło nam niezwykle oryginalne i stylowe futerko “minky” w kolorze stalowym, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek. Tkaninę te możecie Państwo znać głównie z produktów dla dzieci, takich jak kocyki czy ciepłe ubranka. Możecie sobie jedynie wyobrazić jak wysokiej jakości jest to materiał, skoro na jego wybór decydują się rodzice noworodków, dla których dobro dzieci jest najważniejsze. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, której wsad stanowi duża ilość sprężystej kulki silikonowej. Obszyta ona została tym samym futerkiem co ścianki boczne, jednak dla kontrastu w kolorze jasnej popieli. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie całości popielatą kokardką.   

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce. Należy pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty, a temp. nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza.

Zalety budy dla psa:

 • wykonana z w najwyższej jakości tkanin i wsadów
 • dobrze układa się pod naciskiem ciała psa 
 • wygodna, komfortowa i sprężysta
 • łatwa do utrzymania w czystości
 • izoluje od zimna, przeciągów oraz hałasu

 

Wymiary zewnętrzne mniejszej budy:

 • szerokość 45 cm
 • głębokość 35 cm
 • wysokość 35 cm

Wymiary zewnętrzne większej budy:

 • szerokość 50 cm
 • głębokość 42 cm
 • wysokość 40 cm

Widoczny na zdjęciach powyżej psiak to przedstawiciel rasy biewer, który waży 1,5 kg oraz odpoczywa w mniejszej budce.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska