Współpracuj z nami

Krawat dla psa w brązową kratę

Kod produktu: AKMU 1334
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
25.00 szt
25.00 szt
25.00 szt
Informacje

Jako właściciele małych psów doskonale świadomi jesteśmy tego, iż w przypadku kiedy chcemy pokazać naszego czworonoga w jak najlepszym świetle to idealnie sprawdzają się oryginalne dodatki. Hodowcy korzystają z kokardek, które ładnie spinają włos czworonoga, a my w tym sezonie chcielibyśmy zaproponować nieco bardziej oryginalny i nieoczywisty dodatek - krawat dla psa. Doszliśmy do wniosku, iż niezwykle istotne jest to, by odpowiednio podkreślić atuty czworonoga przy jednoczesnym zadbaniu o jego komfort i swobodę. Nasze nowe dodatki zostały zaprojekotwne w taki sposób, by nie ograniczać ruchów zwierzęcia, a przy tym doskonale dopasowywać się do jego budowy anatomicznej. Krawat dla psa lub kota to produkt typowo ozdobny, który doskonale sprawdzi się nie tylko na wiosnę, ale także przy okazji świąt, czy ważnych uroczystości. Ekstrawagancja i oryginalność są zawsze w modzie, dlatego też krawat to produkt idealny dla Twojego pupila.

Krawat dla psa w brązową kratę 

Na fotografiach powyżej można zobaczyć krawat zaprojektowany specjalnie z myślą o naszych psich i kocich towarzyszach w brązowo-czarną kratę, co sprawia, że w kolorystyce dominują ciemne kolory, jednakże wzór został zbogacony o jasne akcenty co sprawia, że całość prezentuje się elegancko i kontrastowo. Takie rozwiązanie kolorystyczne propnujemy przede wszystkim psom, które posiadają jasne futerko, ponieważ krawacik będzie bardzo dobrze widoczny na tle ich jasnego włosa. Do wykonania naszego produktu wykorzystano elegancki materiał, który wysmukla sylwetkę psa. Krawat doczepiony został do czarnej gumki zapinanej na zatrzaski, która dzięki swojej strukturze adaptuje się do anatomicznej budowy ciała czworonoga. Gumkę można regulować (jeśli regulacja okaże się zbyt duża można ją przyciąć. Należy pamiętać o przypaleniu końców gumki aby się nie snuły), co pozwoli na dopasowanie obwodu produktu do szyi zwierzęcia. Należy pamiętać o kilku zasadach dotyczących prania produktu, aby zachować miękkość materiału. Krawat najlepiej prać ręcznie w letniej wodzie, następnie wytrzeć w ręcznik i uformować odpowiedni kształt, na koniec odstawić do swobodnego wyschnięcia. 

Zalety brązowego krawatu dla psa:
  • elegancki, wygodny i oryginalny
  • łatwy w regulacji
  • stanowi doskonały dodatek do ubranka
  • wykonany z wysokiej jakości materiałów
  • wysmukla sylwetkę
  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • łatwy do utrzymania w czystości
 

Produkt występuje w dwóch rozmiarach:

 

Rozmiar Wymiary krawata Obwód szyi
rozmiar 1

15 cm długość (w najdłuższym miejscu),
7,5 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

26 cm - 32 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar 2

20 cm długość (w najdłuższym miejscu),
10 cm szerokość (w najszerszym miejscu)

40 cm - 48 cm (regulacja co 2 cm)
rozmiar inny  - podany przez klienta indywidualny obwód szyi psa

O swoim wyborze prosimy aby poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

Uwaga!
Podane wymiary są wymiarami szacunkowymi i mogą odbiegać nieco od podanych

Jeśli spodobał się Państwu widoczny na zdjęciach powyżej krawat to z pewnością przypadnie Wam do gustu także muszka, która wykonana została dokładnie z tego samego materiału, co opisywany powyżej dodatek. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą i zakupu obydwu produktów. 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska