Współpracuj z nami

Popielato-błętknina budka dla psa

Kod produktu: LEBU 1435
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
210.00 szt
220.00 szt
Informacje

Każdy odpowiedzialny właściciel psa z pewnością potwierdzi stwierdzenie, że najważniejszym dodatkiem, w który powinniśmy wyposażyć naszego pupila jest wygodne posłanie. Od lat staramy się udoskonalać nasze produkty pod względem wyglądu oraz funkcjonalności. Zawsze dążymy do tego, aby poziom komfortu snu zwierzaka był jak największy, ale także, aby kolorystyka posłania była w stanie dopasować się do każdego rodzaju wnętrz. Dlatego też zdecydowaliśmy się opracować nową paletę kolorów, która najlepiej sprawdzi się w klasycznych wystrojach mieszkań. Widoczna na zdjęciach powyżej budka dla psa to jedno z tych legowisk, na które warto zwrócić szczególną uwagę w nadchodzącym sezonie. 

Popielata budka z pistacjowymi dodatkami

Stelaż budki powstał dzięki wykorzystaniu grubego na ok 2 cm bloku pianki poliuretanowej, który chronić będzie psiaka nie tylko od zimna i przeciągów, ale także od hałasu. Do obicia ścianek bocznych posłużyło nam wysokiej jakości futerko minky w kolorze popielatym. Tkanina ta charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości mechanicznie wytłoczonych wypustek, które nie tylko pozytywnie wpływają na wygląd legowiska, ale przede wszystkim na komfort, którym będzie cieszył się Wasz pupil. W centralnej części posłania znajdziecie Państwo wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę, która powstała dzięki wykorzystaniu tego samego rodzaju tkaniny co ścianki boczne, jednakże w kolorze pistacjowym. Jej wsad stanowi ponadto duża ilość sprężystej kulki silikonowej, dzięki czemu całość jest niezwykle wygodna i sprężysta. Dbając o walory estetyczne, zdecydowaliśmy się na przyozdobienie legowiska pistacjową kokardką.   

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce. Należy pamiętać o tym, by ustawić program na niskie obroty, a temp. nie powinna przekraczać 40 stopni Celsjusza.

Zalety budy dla psa:

 • stylowa, elegancka i komfortowa
 • wykonana z najwyższej jakości tkanin i wypełnień
 • dobrze układa się pod naciskiem ciała czworonoga
 • łatwa do utrzymania w czystości
 • przyozdobiona stylową kokardką 

  

Wymiary zewnętrzne mniejszej budy:

 • szerokość 45 cm
 • głębokość 35 cm
 • wysokość 35 cm

Wymiary zewnętrzne większej budy:

 • szerokość 50 cm
 • głębokość 42 cm
 • wysokość 40 cm

Widoczny na zdjęciach powyżej psiak to przedstawiciel rasy biewer, który waży 1,5 kg oraz odpoczywa w mniejszej budce.

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kokardka zwykła nr 18
Cena od: 8.00 zł
Bluza dresowa czerwona
Cena od: 60.00 zł
Legowiska