Współpracuj z nami

Dres Adidog czerwony

Kod produktu: UBDR 1035
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
70.00 szt
Informacje

Prawdopodobnie mało kto wie, że nie tylko duże psy takie jak owczarki niemieckie, czy husky uwielbiają biegać wraz ze swoimi właścicielami. My mieszkamy wraz z dwoma malutkimi yorkami, które każdego dnia, równo o 6:30 i 19:00 stoją przy drzwiach wyjściowych i czekają na jogging. Można by więc rzec, że są naszą motywacją do uprawiania sportu. Nie straszny im mróz, wiatr i deszcz, bo zawsze mają na sobie modne i stylowe ubranko, które zapewnia im izolację ciepła.
Dla tych Państwa, którzy również jak my, uwielbiają przechadzki w szybkim tempie wraz ze swoimi pupilami, przygotowaliśmy nowy, sportowy outfit – dresik o nazwie Adidog. W naszej ofercie znajduje się kilka wariantów kolorystycznych omawianego ubranka, które z pewnością idealnie pasowały będą do Państwa stroju sportowego. Pragniemy podkreślić, że ubranko w całości wykonane zostało z materiału typu „Maraton”, który stosuje się do produkcji dresów. Piesek w ciuszku ma więc pełną swobodę ruchów, a ciepły i miły w dotyku materiał, chroni go przed wyziębieniem i utratą ciepła. Bez obaw mogą Państwo od teraz uprawiać wraz ze swoim czworonogiem wszelkiego rodzaju sporty.
Cały dres, mimo iż wygląda na dwuczęściowy, występuje jako całość. Na brzuszku pieska znajduje się zamek błyskawiczny, który ułatwia zakładanie ciuszka. W talii pieska zastosowany został czarny ściągacz, który sprawia, że ubranko dopasowuje się do kształtów pieska. Pozostałe zdobienia, dla kontrastu, także wykonane zostały z koloru czarnego. Dzięki zastosowaniu pasków na bluzie, ciuszek do złudzenia przypomina odzież sportową, z której sami korzystamy. Zapewniamy Państwu, że w podobnych stylizacjach będziecie wyglądać fantastycznie wraz ze swoim pupilem. 

Dresik bez problemu można wyprać ręcznie, lub w pralce (z nastawionym programem do delikatnej odzieży).

Zalety dresiku
  • niezastąpiony podczas porannych biegów
  • ciepły i miły w dotyku
  • można prać go w pralce, lub ręcznie
  • posiada zamek błyskawiczny
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska