Współpracuj z nami

Torba beżowa panterka

Kod produktu: AKTO 1088
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Nieśmiertelna panterka znów powróciła do łask! Tendencja ta nie tylko obserwowana jest na pokazach mody, ale także na codzień na ulicy. Coraz więcej osób zaczyna interesować się trendami panującymi ponad 20 lat temu przez co unikalne i oryginalne dodatki do odzieży są na wagę złota. Nasi projektanci biorąc na wzgląd tą skłonność zaprojektowali torbę dla psa dokładnie z tym motywem. Jest ona cenna nie tylko ze względu na estetykę, ale przede wszystkim przez to, że ułatwia psu i jego właścicielowi podróżowanie np. środkami transportu miejskiego. 

Prezentowany powyżej produkt wykonany został z najwyższej jakości tkanin i materiałów, by zapewnić wszystkim czworonogom odpowiednie warunki do wypoczynku podczas podróży. W omawianym przypadku jako materiału wierzchniego użyto beżowej bawełny, która jest niezwykle wytrzymała oraz odporna na przetarcia. Aby ożywić nowy produkt jego górną część ozdobiono szerokim pasem tkaniny futerkowej z nadrukiem czarno-beżowych cętek pantery. Na uwagę zasługuje również lekka i zarazem elastyczna konstrukcja transportówki. Wykonano ją bowiem ze specjalnej pianki poliuretanowej, która chroni małego psa przed różnego rodzaju urazami oraz sprawia, że wnętrze transportówki jest idealnie wygłuszone. Środek torby obity został futerkiem z modnym motywem panterki, dzięki czemu torba zyskuje na wyglądzie. 

Produkt wyposażony został ponadto w kilka zabezpieczeń, które zapewnią maluchowi bezpieczną podróż. Jednym z nich jest mini smycz zamocowana wewnątrz transportówki, która przypięta do obroży psa uniemożlwi mu niepożądane przez nas wyskoczenie z torby. Transportówka ponadto posiada uchwyty z czarnej taśmy nylonowej. Średniej długości pasy umożliwiają noszenie torby zarówno w dłoni jak i na ramieniu. 

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Ten wspaniały model dostępny jest w sprzedaży w dwóch rozmiarach. Mniejszy pomieści szczeniaczka oraz psa ważącego nie więcej niż 1,5 kg natomiast większy doskonale nada się dla psów ważących nie więcej niż 4-5 kg.

Zalety torby
  • niezastąpiona podczas krótkich spacerów, czy zakupów w supermarketach
  • można prać ją w pralce
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • modna i praktyczna
  • posiada małą smycz, która chroni psa przed wyskoczeniem

 

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Stalowo-różowy kocyk dla psa
Promocja: 69.00 zł
Derka Police
Cena od: 70.00 zł
Legowiska