Współpracuj z nami

Skórzana obroża niebieska 3 serca

Kod produktu: AKSM 1152
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
44.00 szt
44.00 szt
44.00 szt
Informacje
Wychodząc z psem na spacer zawsze pamiętać musimy o tym, by założyć mu obróżkę i smycz, tylko te dwa elementy są gwarancją bezpieczeństwa i dzięki nim możemy być pewni, że mamy psa pod kontrolą. Ważne jest jednak to, by wybrać odpowiednie i sprawdzone akcesoria, które nie zniszczą się w trakcie użytkowania, lub też nie będą się wpijać w szyjkę pieska. 
Nasza firma oferuje Państwu szeroką gamę obróżek i smyczy, które wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Prezentowana powyżej obroża stworzona została dzięki połączeniu ze sobą dwóch szerokich pasów bydlęcej skóry, czarnego i niebieskiego. Oba kawałki skóry scalono ze sobą za pomocą bardzo mocnej dratwy dzięki czemu cała obroża nie rozwarstwia się a także nie naciąga. Jej front dodatkowo wyposażony został w drugi pasek niebieskiej skóry na którym umieszczone zostały metalowe serduszka zdobione kryształkami cyrkonii. Dzięki zastosowaniu takiej aplikacji całość będzie się pięknie mienić w promieniach słonecznych. Produkt wyposażony został również w metalowe zapięcie oraz uchwyt do smyczy.
Obroża dostępna jest w 3 różnych rozmiarach, dzięki czemu większe grono piesków może z niej skorzystać. Podczas wyboru obróżki musimy pamiętać o tym by dokładnie zmierzyć obwód szyjki pieska i zostawić ok. 1-2 cm luzu, tak by nie wpijała się ona za bardzo w szyję psa. 
W naszym sklepie znajdziecie Państwo także smycz pasującą do obróżki, dzięki czemu macie Państwo szansę stworzyć niepowtarzalny komplet.
 
Zalety obroży dla psa:
  • w całości wykonana ze skóry
  • posiada aplikację z trzema sercami, która wypełniona jest kryształkami cyrkonii
  • wyposażona w metalową klamrę oraz uchwyt mocujący smycz
  • dostępna w trzech rozmiarach
  • posiada regulowany obwód
 Obroża występuje w 3 rozmiarach:
  • długość 30 cm, szerokość 1,5 cm
  • długość 35 cm, szerokość 2 cm
  • długość 40 cm, szerokość 2 cm

Uwaga: Podczas zamówienia w polu "komentarz do zamówienia" proszę podać jaki wybierają Państwo rozmiar obroży.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska