Współpracuj z nami

Skórzana obroża czerwona 3 serca

Kod produktu: AKSM 1148
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
44.00 szt
44.00 szt
44.00 szt
Informacje
Mocna i bardzo wygodna obroża to podstawowy przedmiot, w który powinniśmy wyposażyć swojego pieska, kiedy chcemy wychodzić z nim na spacer. Ważne jest także, by do obróżki przypiąć smycz (pasującą do tej ze zdjęcia znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej), dzięki której będziemy mieli kontrolę nad tym, gdzie idzie nasz piesek. Z tego miejsca chcielibyśmy przypomnieć Państwu jak istotne jest by akcesoria te były wysokiej jakości. Proszę sobie wyobrazić sytuację, kiedy przechodzicie Państwo ze swoim psem przez ulicę i nagle zrywa się zapięcie od smyczy... Tragicznych skutków nie musimy chyba nakreślać. Kupując produkty naszej firmy macie gwarancję, że nic takiego się nie wydarzy. Nasze akcesoria wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów i półproduktów, a ponadto przetestowane przez nasze psy. 
Widoczna na zdjęciach powyżej obroża w całości uszyta została z bardzo miękkiej i miłej w dotyku skóry bydlęcej dzięki czemu rewelacyjnie układa się na szyi pieska. W centralnym punkcie obroży przytwierdzony został dodatkowy,  krótki pasek czerwonej skór na który nasunięte zostały chromoniklowe serduszka w których zatopiono malutkie kryształki cyrkonii. Metalowe zapięcie obroży oraz uchwyt smyczy gwarantują, że niesworny pies nie wyrwie nam się i nie zniszczy zabezpieczeń. 
 
Zalety obroży dla psa:
  • w całości wykonana z cielęcej skóry
  • posiada metalowe zabezpieczenia i zapięcia
  • ma regulowany obwód
  • dostępna w 3 rozmiarach
  • przyozdobiona metalowymi nakładkami w kształcie serc
 Obroża występuje w 3 rozmiarach:
  • długość 30 cm, szerokość 1,5 cm
  • długość 35 cm, szerokość 2 cm
  • długość 40 cm, szerokość 2 cm

Uwaga: Podczas zamówienia w polu "komentarz do zamówienia" proszę podać jaki wybierają Państwo rozmiar obroży.

Obroża preferowana jest dla psów ras małych i średnich: chihuahua, york, maltańczyk, west highland white terrier, jamnik, pudel, ratlerek itp.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Legowiska