Współpracuj z nami

Buda Mickey Mouse czerwona

Kod produktu: LEBU 1084
Cena: 150.00
Produkt archiwalny
Informacje

Ostatnimi czasy widoczna jest tendencja, która ukazuje, że produkty nawiązujące do bajek wracają do łask. Również nasza firma nie pozostaje w tyle i podąża za najnowszymi trendami. Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu jedną z budek, która należy do serii "Mickey Mouse". Pragniemy przy tym zauważyć, że poza prezentowanym powyżej produktem w kolekcji tej znajdują się także 3 inne warianty różniące się od siebie jedynie zestawieniem kolorostycznym (legowisko dostępne także w kolorach: malinowym, różowym oraz czarnym).

Steleż budki wykonany został z bardzo mocnej i odpornej na odkształcenia pianki poliuretanowej, która posiada ponadto funkcję memory, co znaczy, że powraca do swojego pierwotnego kształtu nawet po długim czasie nieprawidłowego użytkowania. Ponadto doskonale wygłusza hałas z poza legowiska dzięki czemu piesek może bez przeszkód uciąć sobie w nim drzemkę. Materiał wierzchni również zaliczyć należy do wytrzymałych przez co z pewnością zagościu u Państwa w domu na kilka sezonów. Należy także zwrócić uwagę na ułożenie samego włosa futra, gdyż do złudzenia przypomina on pączki małych różyczek poukładanych równo jedna przy drugiej. W środku legowiska umieściliśmy poduszkę, która obszyta została tym samym materiałem co cała budka, różni się jedynie kolorem, jest czarna. Zdecydowaliśmy się na wypełnienie jej dużą ilością kulek silikonowych, które doskonale chronią przed chłodem podłoża i nie wywołują u psów reakcji alergicznych. Oczywiście samą poduszkę, jak również pozostałą część budki można bez większych przeszkód prać w pralce, jednak należy pamiętać o tym aby podczas tej czynności temperatura prania nie przekroczyła 45 stopni Celsjusza.

Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości kokardki w kolorze czarnym dzięki czemu cała budka stanowi zamkniętą całość. Aby idealnie dopasować ten produkt do indywidualnych potrzeb małych psów jego wielkość dostępna jest w dwóch rozmiarach. Budkę mniejszą proponujemy yorkom, maltańczykom, ratlerkom oraz pozostałym pieskom których waga ciała nie przekracza 3 kilogramów, natomiast większą zalecamy czworonogom które ważą w okolicach 4-5 kilogramów. 

Zalety budki dla psa

  • posiada elegancki, oryginalny design
  • wykonana z najwyższej jakości futerek, które są bardzo miłe w dotyku
  • można prać ją w pralce
  • dostępna w dwóch rozmiarach
  • miękka i bardzo ciepła

Dostępne rozmiary: 

  • 35 x 40 x 45
  • 45 x 50 x 55
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska