Współpracuj z nami

Meduza dla psa zielona kratka

Kod produktu: LEME 1379
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
150.00 szt
Informacje
Wysoka jakość wykonania oraz dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół to cechy, które doskonale opisują naszą firmę. Naszym priorytetem jest stworzenie produktów wytrzymałych i komfortowych, które dodatkowo stanowić będą estetyczny dodatek do wnętrza. Wiemy, jak pod względem wygody wymagające są psy małych i średnich gabarytów, dlatego też to specjalnie dla nich zaprojektowaliśmy serię legowisk meduzy. Całość jest nie tylko oryginalna, ale przede wszystkim niezwykle praktyczna, bowiem w razie potrzeby można odwrócić ją na drugą stronę i cieszyć się “nowym” posłaniem. Mamy nadzieję, że zdajecie sobie Państwo sprawę z tego, iż wyposażenie pupila w swoje własne legowisko jest kluczowe, zwłaszcza gdy zależy Wam na tym, by ten zdrowo się rozwijał i cieszył się z każdego dnia. Odpowiednio dobrane posłanie sprawi także, że Wasz pupil nie będzie już chciał spać w Waszym łóżku, dzięki czemu Wy, właściciele, odzyskacie pełen komfort i wygodę. Legowisko meduza to produkt, który doskonale zadba o potrzeby i wygodę Waszych zwierzaków, dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo kilka wariantów kolorystycznych tego posłania, które doskonale wpasują się w każde wnętrze.   

Meduza w zieloną kratkę

Za sukcesem posłania stoi przede wszystkim jego oryginalna forma, dzięki której bardzo łatwo będzie można zmienić jego wygląd. Jak zapewne widzicie Państwo na zdjęciach powyżej nasza meduza może “zmieniać strony”, dzięki czemu jej wygląd będzie zgoła odmienny. Całość zaprojektowana została w taki sposób, by dobrze dopasowywać się do potrzeb psa w zależności od pory roku. Z jednej strony nasze posłanie obite zostało ciepłym i miłym w dotyku futerkiem w kolorze czarnym, które doskonale utuli Waszego pupila do snu podczas chłodniejszej pogody. Z drugiej strony zaś obite ono zostało elegancką tkaniną, na której nadrukowany został motyw kratki. Tą stronę polecamy Państwu przede wszystkim na wiosnę oraz lato, bowiem Wasz pupil nie będzie się wówczas pocił. Zarówno wsad ścianek bocznych, jak i poduszki stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki której oferowany przez nas produkt jest wygodny i elastyczny. Całość wykończona została atłasową lamówką, dzięki której możecie Państwo rozłożyć, bądź też zmienić stronę posłania.   

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty oraz temp. nie wyższą niż 40 stopni Celsjusza.  

 
Rozmiary meduzy:
  • średnica 80 cm
  • średnica 95 cm
 
Zalety legowiska dla psa:
  • wygodne, komfortowe i eleganckie
  • doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych zwierzęcia
  • umożliwia swobodne rozłożenie się
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • można je rozłożyć lub zmienić na drugą stronę
  • wykończony atłasową wstążką 

 

Uwaga! 

Podane przez nas średnice posłań mierzone są zawsze wtedy gdy produkt jest maksymalnie rozłożony (przyjmuje postać materaca).

Rozmiary meduzy:

średnica 80 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 42cm x 42cm (wymiary szacunkowe, mogące odbiegać do 2-4cm)

średnica 95 cm (wymiar zewnętrzny), siedzisko wewnętrzne 55cm x 55cm ( wymiary szacunkowe, moggące odbiegać do 2-4 cm)

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowiska