Współpracuj z nami

Obroża dla pieska różowa czaszki

Kod produktu: AKSM 0995
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
44.00 szt
44.00 szt
44.00 szt
Informacje
Obroża dla pieska to jeden z podstawowych dodatków jakiego na co dzień używa nasz pupil. To właśnie dzięki obroży oraz smyczy mamy stałą kontrolę nad swoim zwierzakiem podczas codziennych spacerów. Jakość obroży ma ogromny wpływ na  jego komfort oraz samopoczucie – nie mówiąc już o samym bezpieczeństwie - dobrze dobrana sprawi że codzienne wyjście na spacer będzie dla niego ogromną przyjemnością.
Wśród szerokiej gamy produktów z tej półki zoologicznej z pewnością wyróżnić można obroże wykonane ze skóry naturalnej. Cieszą się one ogromnym popytem szczególnie u właścicieli małych psów - doceniane są  przede wszystkim za swą trwałość oraz wysoki komfort. Prezentowana przez nas obroża nie tylko spełnia te wymogi ale dodatkowo wyróżnia się ciekawymi dodatkami na które z pewnością każdy z Państwa zwrócił uwagę.
Ten ładny dodatek psiej garderoby stworzony został ręcznie przez specjalistów branży garbarskiej dla których produkcja skórzanych akcesoriów dla psów nie jest pierwszyzną. Obroża dla pieska powstała z połączenia dwóch kawałków cielęcej skóry. Po jej zewnętrznej stronie  widoczny jest nieco cieńszy (o 3 mm)  pasek jasnoróżowej skóry, natomiast do wykonania poszycia użyto nieco szerszego paska skóry w kolorze amarant. Oba odcinki materiału połączone zostały bardzo mocną nicią która daje nam gwarancję że produkt posłuży pieskowi przez kilka lat. Miękka i dobrze wygarbowana skóra bardzo ładnie układa się na szyi naszego pupila dając mu tym samym komfort oraz wygodę. Podszycie w żaden sposób nie wyciera sierści zwierzęcia oni nie podrażnia jego skóry, tak więc jest ona zupełnie bezpieczna nawet wtedy kiedy zwierzak nieustannie ją nosi przez kilka dni. Nasi projektanci zadbali również o jej niepowtarzalny wygląd - zapewne każdy z państwa zwrócił uwagę na małe czaszki które zostały przytwierdzone do jej zewnętrznej strony. Są to metalowe ćwieki które dodatkowo wzmacniają obrożę, nadając jej również ciekawego wyrazu. Produkt posiada pięciostopniową regulację dzięki której obrożę można właściwie dopasować do każdej szyi małego psa. Dodatkowo ten wyjątkowy element psiej garderoby dostępny jest aż w trzech rozmiarach, dlatego z pewnością każda osoba znajdzie właściwą wielkość swojego pieska.
Dla tych którzy są zainteresowani jej kupnem mamy ważną informację – w naszym sklepie można kupić również różową smycz dla psa która może stanowić idealny komplet.
 
Zalety obroży:
  • niezwykle wytrzymała
  • ładnie układa się na szyi psa
  • nie powoduje podrażnień skóry
  • wykonana z naturalnych materiałów
  • metalowe zapięcia gwarantują bezpieczeństwo
  • posiada modne dodatki 
 
Wymiary obroży:
  • długość 30 cm, szerokość 1,4 cm
  • długość 35 cm, szerokość 1,5 cm
  • długość 40 cm, szerokość 1,6 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kokardka dla psa zwykła nr 24
Cena od: 8.00 zł
Torba niebieska kratka
Cena od: 140.00 zł
Legowiska